Українка Катерина Ло очолила престижну школу в Лондоні

11:54, 14.11.2021
Українка Катерина Ло очолила престижну школу в Лондоні

Катерина Ло стала наймолодшою жінкою-директоркою середньої школи в Камдені. (mylondon.news)

Українка Катерина Ло стала наймолодшою директоркою в історії престижної Camden School for Girls у Лондоні.

 

Ця школа є однією з перших середніх шкіл для дівчат в історії Великій Британії.

 

Як інформує Україна молода, про це пишуть вітчизняні ЗМІ з посиланням на видання My London.

 

«39-річна Катерина Ло приступила до роботи в жовтні, ставши наймолодшою жінкою-директоркою середньої школи в Камдені (район Лондона – Ред.)», – повідомляє видання.

 

Відомо, що Катерина Ло приїхала у Велику Британію з України у віці 9 років, у 1991 році (за місяць до розпаду Радянського Союзу) та зовсім не знала англійської мови.

 

Нині жінка визнає, що аби досягти успіху, довелося дуже багато працювати.

 

«Найбільшим викликом для мене, молодої жінки, було завойовувати довіру і діяти так, аби мій голос був почутий», – розповіла українка.

 

Катерина Ло згадує, що у порівнянні зі шкільною освітою в СРСР, вона відчула полегшення та свободу, коли почала відвідувати школу в Шеффілді (Південний Йоркшир), оскільки радянська школа була «суворою і традиційною», в ній було «мало простору для маневру».

 

Пані Катерина досягла успіхів у шкільному навчанні та продовжила здобувати освіту в Оксфордському університеті, де вивчала математику.

 

Згодом вона працювала в Японії, де викладала англійську мову. Потім повернулася до Великої Британії, щоб жити в Лондоні та пройти курс підготовки вчителів PGCE (Сертифікат післядипломної освіти - ред.).

 

«Я переїхала у Докленд, який, на мою думку, дуже відрізняється від решти Лондона… Це було інше середовище, ніж те, до якого я звикла у Шеффілді, але мені дуже сподобалася його історична складова», – розповідає Катерина Ло.

 

Директорка відзначає, що в захваті від отриманої посади.

 

«Ця школа – чудова та має багату історичну спадщину. Спадщина Френсіс Мері Басс – засновниці першої сучасної середньої школи для дівчат і борця за права жінок – все ще є невіддільною частиною шкільної культури. Можливість приєднатися до закладу з таким духом і відданістю інклюзивності – це неймовірно», – цитує видання нову керівницю школи.

 

Пані Ло має намір модернізувати школу та відкрити її для громади, а також запровадити інноваційні методи навчання.

 

Одним із ключових завдань вважає впровадження принципу, який допоміг їй досягти успіху під час шкільних років у Шеффілді. Йдеться про високий рівень освіти для всіх студентів, незалежно від їхнього походження, з гарантією підтримки для кожного учня, який має прогалини у підготовці.

 

Зауважимо, що школа для дівчат в Камдені (Camden School for Girls) була заснована у 1871 році. Випускниками школи в різні роки були відомі у світі та Великій Британії музикантки, композиторки, актриси, журналістки, співачки, науковиці, лікарки, громадські діячки, правозахисниці.

 

Як повідомляла "УМ", етнічний українець, засновник Horodynsky Farms  Борис Городинський попри мільйонні статки досі гарує на полі і власноруч збирає врожай цибулі разом із підлеглими у Канаді.