Екскомбата харківського «Беркуту» суд відправив під домашній арешт

17:05, 29.09.2021
Екскомбата харківського «Беркуту» суд відправив під домашній арешт

"Герой" Майдану - екскомандир батальйону харківського «Беркуту» Владислав Лукаш - на лаві підсудних. (Фото: Фейсбук ГО «Адвокатська дорадча група».)

Печерський районний суд міста Києва у вівторок обрав екскомандиру батальйону харківського «Беркуту» Владиславу Лукашу запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із носінням електронного браслета.

 

Як інформує УМ, про це повідомила в Фейсбуці ГО «Адвокатська дорадча група».

 

«Слідчий ДБР Андрій Рубан у своєму клопотанні просив суд взяти під варту Лукаша. Однак, суддя Євген Хайнацький обмежився домашнім арештом і поклав на Лукаша обов'язки: прибувати до слідчого, прокурора чи суду за першою вимогою; не відлучатися без дозволу за межі міста Суми; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; здати закордонний паспорт; носити електронний браслет», - зазначається, зокрема, в повідомленні.

 

Активісти поінформували, що раніше Лукашу повідомили про підозру в організації теракту та вбивств мітингувальників. Підозра стосується подій 18 лютого 2014 року у центральній частині м. Києва.

 

Нагадаємо, що правоохоронці оголосили підозру екскомандиру батальйону міліції особливого призначення «Беркут» 24 вересня.