Герой України розвідник Руслан Попов загинув у бою на півдні, відео
Герой України, полковник Головного управління розвідки Міноборони Руслан Попов загинув у бою, під час спецоперації українських розвідників на півдні країни. >>
Ярослава Магучіх (праворуч) під час церемоніалу вшанування полеглих захисників Укпаїни. (Фото Міноборони)
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зустрілася з молодшою сержанткою ЗСУ, бронзовою призеркою Олімпіади Токіо Ярославою Магучіх в п’ятницю вранці.
Магучіх мала пояснити причину своїх палких обіймів з російською спортсменкою, капітаном ЗС РФ Марією Ласіцкене у фіналі Олімпіади.
Зауважимо, що Ярослава Магучіх прийшла до Міноборони 13 серпня не одна: саме цього дня у щоденному церемоніалі вшанування захисників, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, взяли участь армійські спортсмени — володарі медалей літніх Олімпійських ігор у Токіо.
Серед них, зокрема, старший лейтенант Жан Беленюк, старший сержант Олена Старікова, старший солдат Парвіз Насібов, працівник ЗС України Анжеліка Терлюга, працівник ЗС України Анастасія Четверікова, капітан Олег Омельчук, лейтенант Ігор Рейзлін, солдат Станіслав Горуна, молодший сержант Ярослава Магучіх, працівник ЗС України Ірина Коляденко.
Атлети-армійці вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті, повідомляють у Міноборони.
Як повідомляє Україна молода, про результати розмови з молодшою сержанткою заступниця міністра Ганна Маляр пізніше написала у соцмережах.
«Пояснення (Магучіх – ред.) є: фото обіймів зі спортсменкою РОК – це наслідок емоцій. Ярослава знає, що в Україні триває російсько-українська війна, розуміє, що відбулось. Сумує з приводу того, як використали її фото в антиукраїнській пропаганді. Вона вважає за честь належати до лав військовослужбовців ЗСУ та вірна Україні», - пояснює позицію спортсменки пані Маляр.
За її словами, у цій ситуації є і юридична сторона питання.
«Тепер що стосується "букви закону". Принципи публічного спілкування у Збройних силах України визначає Доктрина публічного спілкування», - повідомила заступниця міністра.
І зазначила, що відкриті публічні заходи є однією з форм публічного спілкування військовослужбовця, згідно з п 1.4 Доктрини публічного спілкування у ЗСУ. Зокрема, в п. 1.6 Доктрини сказано, що "організація та контроль результатів публічного спілкування покладається на безпосередніх керівників та визначених посадових осіб органів військового управління, військових частин, установ та організацій".
«Відповідно до п.2.1 Доктрини "кожен військовослужбовець в очах суспільства є уособленням військової організації держави", а "дії або бездіяльність всіх військових посадових осіб, що призвели до іміджевих втрат для ЗСУ, є неприпустимими". Зараз проводять роботу з безпосереднім керівником Ярослави Магучіх у ЗСУ», - констатувала пані Маляр.
За її словами, «недоопрацювання буде усунуте, спортсмени-військовослужбовці у подальшому будуть належним чином ознайомлені з Доктриною публічного спілкування МОУ».
Як повідомляла «УМ», Ярослава Магучіх повернулася до України напередодні, у четвер. У аеропорту «Бориспіль» вона сказала, що дуже поважає захисників України, які тримають оборону.
Герой України, полковник Головного управління розвідки Міноборони Руслан Попов загинув у бою, під час спецоперації українських розвідників на півдні країни. >>
Керівниця українського офісу Amnesty International Оксана Покальчук ухвалила рішення піти з посади після скандального звіту організації про Збройні сили України. >>
Командир бойової військової частини, яка боронить Україну на сході, полковник Олег Валерійович Дегтярьов загинув, рятуючи під обстрілом своїх бійців, на Донеччині. >>
Українським військовим вдалося перехопити стратегічну ініціативу у боях та змусити російського ворога перерозподіляти сили. >>
Кожен свідомий українець під час новітньої російсько-української війни намагається допомогти вистояти державі проти навали рашистських варварів: хтось воює на фронті, інші тримають тил. >>
Авторка звернення вважає, що "воювати мають боєздатні люди". І просить президента дозволити виїзд чоловікам 18-60 років без військового досвіду, а також обмежено придатним до служби. >>