В Україні запроваджено нові контракти в Силах оборони
В Україні з 15 червня можна укласти нові піхотно-штурмовий, бойовий або базовий контракти на військову службу у ЗСУ та інших складових Сил оборони. >>
Матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти Денис Юшко.
Матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти Денис Юшко загинув від кулі російського снайпера під час ворожого обстрілу позицій ООС під Водяним, що на Приазов’ї у четвер, 8 квітня.
Захиснику України було 22 роки, він уродженець села Новобогданівка Миколаївського району.
Як інформує Україна молода, прізвище полеглого воїна оприлюднила Миколаївська облдержадміністрація.
Зазначається, що Юшко Денис Павлович отримав смертельне вогнепальне кульове поранення голови.
«8 квітня 2021 року при виконанні службових обов'язків, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, отримав вогнепальне кульове поранення голови, несумісне з життям, Денис Павлович Юшко», - йдеться у повідомленні Миколаївської ОДА.
Захисник України служив матросом військової частини А2802 (36 окрема бригада морської піхоти).
Народився 31 травня 1998 року.
Зі сторінки Дениса Юшка у Facebook відомо, що у 36-й бригаді він служить з листопада 2019-го.

Керівництво і апарат Миколаївської облдержадміністрації висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.
«Його ім’я вічно житиме в серцях українців», - додають земляки полеглого воїна.

ДОПОВНЕНО:
Згодом загибель побратима підтвердили і у 36-й бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського:
«З сумом повідомляємо, що в районі проведення операції Об’єднаних сил, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, в результаті ведення вогню ворожим снайпером загинув наш побратим матрос Юшко Денис Павлович».
Після проходження строкової служби з 2019 року проходив службу за контрактом в лавах морської піхоти. З того часу морпіх з гідністю боронив рідну землю.
Весь особовий склад 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Дениса.Нагадаємо, останнім часом ситуація на Донбасі загострилася. Об'єднані сили ледь не щодня зазнають втрат через обстріли бойовиків та підриви на мінах.
Як повідомляла «УМ», навідник 72-ї бригади імені Чорних запорожців Владислав Мороз загинув від кулі ворожого снайпера під час обстрілу позицій ООС поблизу селища Спартак 5 квітня.
Того ж дня молодший сержант 92-ої бригади імені отамана Сірка Віктор Гелебрант загинув внаслідок ворожого обстрілу біля селища Золоте-4 на Луганщині.
Комвзводу Володимир Шпак і солдат Максим Стеблянко загинули на Донеччині у вівторок, 6 квітня.
В Україні з 15 червня можна укласти нові піхотно-штурмовий, бойовий або базовий контракти на військову службу у ЗСУ та інших складових Сил оборони. >>
Чи варто судитися, якщо ви не ховалися від закону, а у додатку «Резерв+» раптом з’явився статус «у розшуку»? >>
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>
Успішну технологічну операцію спланував і очолив командир взводу ударних БпЛА Олександр Іванцов, який є уродженцем Луганщини. Глибокий рейд спланував та реалізував взвод ударних крил «З Кайфом». >>
Герой України, бойовий льотчик Вадим Ворошилов на псевдо «Karaya» разом з іншими українськими колегами вже освоює шведські винищувачі Jas 39 C/D Gripen, які будуть передані Україні. >>
Командир 1-го корпусу НГУ «Азов» бригадний генерал Денис «Редіс» Прокопенко поділився роздумами про українську і російську армії як діаметрально протилежні системи. >>