Інноваційний ресурс: в оновленій сесійній залі Глибоцької селищної ради працюють навіть школярі «малої ІТ-академії»
Чотири дні на тиждень Глибоцька селищна рада відчиняє двері учням, які мріють обрати професію, пов’язану з ІТ-індустрією. >>
Священник церкви УПЦ МП не допускав вірян ПЦУ до будівлі храму.
Господарський суд Чернівецької області відмовився розглядати позов громади ПЦУ села Рингач про скасування права власності громади УПЦ МП на храм Вознесіння Господнього.
Згідно з позовом, віряни просили суд визнати недійсним і скасувати свідоцтво про право власності, видане громаді МП 25 вересня 2014 року.
Суддя Ніколаєв М.І. оголосив ухвалу про закриття судового провадження. Виступ судді опублікувала у Facebook місцева журналістка Галина Єреміца.
На думку суду, ця справа не входить до його юрисдикції.
“Пояснили, що ми не є такими об’єктами господарювання, що маємо подаватися до Господарського суду”, – прокоментував Релігійній правді староста релігійної громади Віктор Юришин.
Відтак, громаді рекомендували звернутися до районного суду. Чи судитимуться далі, віряни вирішать згодом.
У вересні 2020 року в Чернівецькій обласній держадміністрації зареєстрували статут релігійної громади села Рингач Новоселицького району.
Голосування про перехід від УПЦ МП до ПЦУ відбулося ще у березні 2019 року. Проте більше року нова влада не реєструвала статут релігійної громади.
Зокрема, у грудні 2019 року обласна адміністрація відмовила у реєстрації через нібито нечітку каліграфію у документах. Тоді у Рингачі почалися протистояння на релігійному ґрунті.
Священник церкви УПЦ МП не допускав вірян ПЦУ до будівлі храму. Натомість, селяни обіцяли судитися за своє право молитися у своїй Православній Церкві України.
Як повідомляла УМ, УПЦ (МП) намагається не допустити переходу парафій до ПЦУ на Закарпатті
Чотири дні на тиждень Глибоцька селищна рада відчиняє двері учням, які мріють обрати професію, пов’язану з ІТ-індустрією. >>
«Об’єднані в служінні» — так називався нещодавній перший міжконфесійний капеланський форум, який проходив у Києві. >>
У Черкасах перейшов до Православної церкви України найбільший в області Свято-Михайлівський кафедральний собор. >>
У Черкасах після оголошення про перехід Свято-Михайлівського собору до ПЦУ, біля храму виникли сутички за участю прихильників УПЦ МП, які використовували сльозогінний, ламали лавки та кидалися на людей у храмі. >>
Днем військового капелана визначено дату 12 жовтня, у день вшанування пам’яті святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського. >>
Громада села Самійлівка Лозівського району проголосувала за перехід до Православної Церкви України, тому настоятелем місцевого храму Святого Рівноапостольного князя Володимира став Андрій Челомбітько. >>