В Україні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

11:27, 05.01.2021
В Україні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Тестування відбудеться 10 квітня 2021.

У вівторок, 5 січня, почалася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, йдеться в повідомленні пресслужби Міносвіти на сторінці в Facebook.

 

Для того, щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти в особистий кабінет учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими при реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

 

З огляду на епідеміологічну ситуацію, учасники/учасниці пробного ЗНО можуть вибрати тільки один предмет для проходження пробного ЗНО.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна скласти з одного з таких предметів: українська мова; українська мова та література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька.

 

Тестування відбудеться 10 квітня 2021.

 

У 2021 році кожен учасник/учасниця пробного тестування зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з цього списку і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді в форми на спеціальному сервісі для визначення результатів. Отже, в 2021 році можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень своїх знань з усіх предметів зі списку.

 

Результати пробного ЗНО +2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їх інформаційних сторінках 16 квітня.У 2021 році українців чекають нові умови вступу до технікумів і коледжів.

 

Також в 2021 році абітурієнти зможуть самостійно вибрати третій предмет ЗНО при вступі до вузів.