Софія Особа: «Говорити українською — означає панувати». Розмова з донькою Ірини Фаріон
Вся країна звикла бачити Ірину Фаріон через об’єктив камер, але дуже мало хто цікавився життям і діяльністю її єдиної доньки Софії. >>
Нардеп від ОПЗЖ і одночасно ініціатор створення організації "Патріоти – за життя" Ілля Кива здійснив задумане і підготував напад на автобус своєї ж організації "Патріоти – за життя".
Як інформує УМ, таку версію на сторінці в Facebook написав журналіст і представник України в Тристоронній контактній групі Денис Казанський.
"Як тут не згадати, що саме Кива обіцяв свого часу розстрілювати автобуси з прихильниками сепаратистів. ОПЗЖ ще потім тролили цією фразою на виборах, розміщуючи її на бордах. Є версія, що це сам Кива нарешті і здійснив давно задумане", – заявив Казанський.
Він також додав, що після події прихильники ОПЗЖ, серед яких – блогер і лідер однойменної партії Анатолій Шарій, одночасно розганяли в соціальних мережах фейки про розстріляних з автоматів людей, звинувачуючи Нацкорпус.
"ОПЗЖ найняли гопників і тітушок для бійок і провокацій, і тепер медведчуківська шобла качає ситуацію, вкидаючи фейки про убитих з автоматів. Мета цих вкидань – приблизно та ж, що і у розп'ятого хлопчика в трусиках. Стравити людей, спровокувати протистояння і насильство", – підкреслив Казанський.

Вся країна звикла бачити Ірину Фаріон через об’єктив камер, але дуже мало хто цікавився життям і діяльністю її єдиної доньки Софії. >>
Трьом працівникам Ужгородського РТЦК та СП, включно з начальником, оголосили підозри у справі щодо порушення прав людини та катуванні. Усіх трьох було затримано одразу після оголошення підозр. >>
«Думаю, тут до фронту кілометрів тридцять. Точніше сказати складно, тому що він суне з усіх боків. >>
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>
У ніч із 19 на 20 серпня 2023 року в окупованому Мелітополі Запорізької області відбулася облава на адміністраторів і учасників популярних місцевих телеграм-каналів і чатів. >>
Днями у Харкові запрацювала вже дев’ята за ліком підземна школа. >>