Влада Рівного вимагає у матерів-одиначок повернути виплачену допомогу

16:28, 19.08.2020
Влада Рівного вимагає у матерів-одиначок повернути виплачену допомогу

Люди в соцмережі в різкій формі розкритикували дії влади.

Місцева влада міста Рівне вирішила забирати назад у бюджет допомогу, виплачену матерям-одиначкам.

 

Як інформує УМ, про це розповів лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "Охматдит" Арсен Ільїн на своїй сторінці у Facebook.

 

Зокрема, він опублікував фотографію листа, який отримала його знайома від міського управління соціального захисту населення. У ньому зазначено, що за постановою Кабміну №632 від 22 липня було проведено перерахунок виплат, призначених на допомогу матерям-одиначкам на період карантину.

Кабмін перерахував допомогу матерям-одиначкам

 

"У результаті перерахунку було встановлено, що Вам за період з 01.07.2020 року було виплачено зайву допомогу на дітей для одиноких матерів в сумі 2218 грн 00 коп. ... Управління повідомляє, що кошти в сумі 2218 грн 00 коп. необхідно протягом місяця повернути на рахунок управління праці та соціального захисту населення міста Рівного", – сказано в документі.

 

Також зазначається, що в разі несплати коштів добровільно їх стягнуть через суд.

У матерів-одиначок почали відбирати допомогу

 

"Хороший хлопчик і команда профукали на себе гроші, де взяти, не знають, вирішили в мам забрати. Наказують матусям віддати отриману допомогу на дітей! 2218 грн з кожної! Хто не віддасть, того в суд (листа отримала знайома, публікую з її дозволу)", – прокоментував Ільїн.

 

У мережі гнівно відреагували на те, що трапилося, радять подавати зустрічний позов і залучити журналістів задля розголосу..

 

Багато хто в різкій формі розкритикував дії влади: "Яка жесть, це ж треба так себе не поважати, щоб останню копійку у дітей забрати. Повний треш", "Дно пробито", "Ганьба", "Чомусь не здивована".

Реакція соцмереж

 

Нагадаємо, в Україні на час карантину посилять соціальну підтримку сімей із дітьми. Так, ті, хто зареєструвався в центрі зайнятості, можуть за спрощеною програмою звернутися в центр соцзахисту і отримати допомогу в розмірі близько 3 тис. грн.