На Покровському напрямку зафіксовано найбільшу кількість штурмів росіян – Генштаб
На фронті протягом минулої доби зафіксували 264 бойових зіткнення, найбільше російських атак було на Покровському напрямку. >>
В соцмережі люди висловили своє обурення не тільки нахабністю ворога, а й позицією української влади
Як інформує УМ, про це повідомив ексзаступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз у Facebook.
"Це не між Україною та Росією. Це дирівський КПВВ Оленівка, з нашої сторони перехід Новотроїцьке. Встановили останніми днями. Повзуча анексія продовжується", - написав він.
У коментарях під фото люди висловили своє обурення не тільки нахабністю ворога, а й позицією української влади, що ніяк не "перетинає" подібні провокації.
Як повідомляла УМ, в Росії розцінили як провокацію відкриття Києвом пунктів пропуску на Донбасі.
На початку червня, ватажки сепаратистів у так званій «ЛНР» вирішили, що використання української мови не має «практичної реалізації», тому ухвалили поправку до своєї так званої «конституції», яка позбавляє українську мову статусу «державної» на окупованій території Луганщини.
На фронті протягом минулої доби зафіксували 264 бойових зіткнення, найбільше російських атак було на Покровському напрямку. >>
Основною метою росіян залишається просування у напрямку Добропілля. Але досягти поставлених цілей ворогу не вдається. >>
З потоку новин про локальні події на фронті важко побачити загальну картину і зрозуміти, як розвивається ситуація. >>
Десантники оприлюднили відповідне відео і спростували попередню неофіційну інформацію про ворожу окупацію Гришиного. >>
Кадрові рішення щодо командирів двох бригад ухвалено після стрімкої втрати Сіверська на півночі Донецької області >>
На третій день після заочного знайомства Андреас покликав Світлану заміж >>