«Порномафія» у погонах: викрито високопосадовців поліції у трьох областях, фото
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>
Обшуки відбуваються на юридичному факультеті університету Шевченка.
Слідчі поліції за оперативного супроводу співробітників Служби безпеки проводять обшуки у головному корпусі Національного університету ім. Т.Г. Шевченка у Києві в четвер.
Про це інформує «Україна молода» з посиланням на студентський парламент університету Шевченка.
За даними джерел у правоохоронних органах йдеться про хабарництво окремих посадовців ВНЗ.
"У рамках кримінального провадження, розпочатого ГСУ НП України за матеріалами СБУ за ч.3 ст. 368 ККУ (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою - ред.) слідчими поліції за оперативного супроводження співробітників СБУ проводиться низка обшуків у головному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка (Володимирська, 60)", - цитують власне джерело в агентстві «Укрінформ».
Зокрема, правоохоронці документують протиправну діяльність вищих посадових осіб КНУ з отримання незаконної вигоди (хабарів) від студентів освітньої установи.
У Національній поліції журналістам підтвердили факт обшуків за вищевказаним кримінальним провадженням. Деталі обіцяють після завершення слідчих дій.
За попередньою інформацією, яку подає студентський парламент вишу, обшуки відбуваються на юридичному факультеті.
Як повідомляла «УМ», раніше спецпризначенці ДБР штурмували музей Івана Гончара в центрі Києва через виставку картин родини Порошенків, не маючи жодних судових дозволів на обшук і проникнення.
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>
Київський Національний Університет імені Т.Г Шевченка виплатив скандально відомому колишньому ректору Володимиру Бугрову майже мільйон під час звільнення з посади. >>
Днями у Харкові запрацювала вже дев’ята за ліком підземна школа. >>
Студенти КНУ імені Шевченка в середу, 1 квітня, мітингують проти ректора Володимира Бугрова: протести почалися після інтимного відео в мережі, на якому зображений чоловік, схожий на Бугрова. >>
Безкоштовний освітній курс «AGRO 360: курс на врожай» про ефективне керування агробізнесом: землею, фінансами, технологіями та процесами, створили для фермерів, керівників і фахівців агропідприємств, які планують оптимізувати та масштабувати бізнес. >>
До фінального та найбільш складного етапу реформи «Нова українська школа» готується українська система освіти: із 2027–2028 навчального року підхід до здобуття середньої освіти зазнає фундаментальних змін. >>