Суд у Києві оштрафував жінку за порушення карантину на 17 тис. гривень

16:38, 20.03.2020
Суд у Києві оштрафував жінку за порушення карантину на 17 тис. гривень

17 березня Верховна Рада ухвалила закони, спрямовані на боротьбу з коронавірусом.

Шевченківський районний суд міста Києва розглянув перший протокол за порушення правил карантину та виніс рішення – 17 тисяч гривень штрафу.

 

Про це інформує пресслужба Шевченківського райсуду.

 

“Судом було встановлено, що жителька міста Києва здійснювала продаж продуктів харчування з рук у невстановленому місці, чим допустила порушення санітарно-протиепідемічних правил у період дії карантину”, – йдеться у повідомленні.

 

За результатами розгляду справи, жінку визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративний штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

 

Як повідомляла УМ,  17 березня Верховна Рада ухвалила закони, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Адміністративний штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм становитиме від 17 тисяч до 170 тисяч гривень.

 

За порушення правил та норм, встановлених для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, «якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань», передбачений штраф від 17 тисяч до 51 тисячі гривень, арештом на строк до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

 

Якщо наслідком таких порушень стала смерть людини чи інші тяжкі наслідки, порушнику загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

 

Громадянка України стала першим заарештованим порушником карантину в Чорногорії.

  • Кожара арештований на два місяці

    У випадку внесення застави, суд зобов'язав Кожару прибувати до слідчого, не відлучатися з населеного пункту, у якому він зареєстрований, без дозволу слідчого, утриматися від спілкування з потерпілими, здати паспорти для виїзду за кордон і носити електронний засіб контролю. >>

  • Кожара обіцяв розстрілювати за погрози

    За словами прокурора, на окулярах Кожари лишилась кров його вбитого знайомого. Після приїзду поліції, підозрюваний нібито був у стані сп’яніння і говорив: «Буду розстрілювати тих, хто мені буде погрожувати», «я захищав свій будинок». >>

  • Марина Козерод зізналася у вбивстві Сергія Старицького

    Дружина ексміністра МЗС Леоніда Кожари Марина Козерод стверджує, що це саме вона, а не її чоловік, випадково вбила відомого медіабізнесмена Сергія Старицького, коли останній гостював у їхньому будинку в селі Чайки під Києвом у ніч на 22 лютого. >>