Лікарі одеського ТЦК масово видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Служба безпеки України викрила механізм неякісного виконання ремонтних робіт організацією з техобслуговування в міжнародних аеропортах "Одеса" та "Київ" пасажирських літаків однієї з українських авіакомпаній, який міг призвести до людських жертв.
Про це повідомляє пресцентр СБУ в суботу.
"У межах досудового розслідування оперативники спецслужби задокументували порушення вимог чинного законодавства працівниками авіакомпанії та організації з ТО. Зокрема, ними була сфальсифікована документація щодо проведення ремонтних робіт літаків. Подальше використання фактично несправних літаків для пасажирських перевезень могло призвести до виникнення позаштатних ситуацій, у тому числі катастроф з людськими жертвами",- зазначено в повідомленні.
Повідомляється, що за матеріалами СБУ посадовця авіапідприємства, відповідального за технічне обслуговування літаків, рішенням суду визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.
Компанії-експлуатанту скасовано відповідні дозволи на виконання авіаційних пасажирських перевезень, а повітряним суднам – сертифікати льотної придатності.
Операція проводилась під процесуальним керівництвом органів прокуратури. Тривають слідчі дії.
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Розкішна яхта віктора медведчука Royal Romance знову випливла в медійному просторі. >>
Державне бюро розслідувань викрило на Донеччині військових на розкраданнях при закупівлі дронів для армії. >>
Не встиг стартувати новий рік, як інформаційний простір вибухнув черговою новиною у стилі «міндічгейту». >>
Правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка налагодила міжрегіональний нелегальний ринок озброєння. >>
В одній зі шкіл Києва вранці 12 січня учень з ножем напав на вчительку та однокласника, його затримали. >>