У 2020 році Україна запустить телеканал для окупованих територій

10:39, 28.12.2019
У 2020 році Україна запустить телеканал для окупованих територій

Україна в лютому 2020 року запустить телеканал для мешканців тимчасово окупованих територій – Криму і ОРДЛО.

 

Про це  повідомив заступник міністра молоді та спорту України Анатолій Максимчук.

 

За його словами, телеканал буде працювати на базі вже наявного UATV. Канал буде інформаційно-розважальним.

 

“Державний канал для тимчасово окупованих територій (ТОТ), який буде запущений в лютому, на першому етапі буде розважально-інформаційним каналом, який буде поєднувати в собі найкращі розважальні програми українського виробництва та інформаційне мовлення, яке буде державним мовленням”, – повідомив Максимчук.

 

За його словами, в уряді зараз працюють над “пакетом меседжів”, щоби надати “незаангажовану позицію”.

 

“Завдання зробити так, щоби наші громадяни у ТОТ чули та знали незаангажовану і чесну позицію про те, що відбувається в Україні. Зараз ми разом з колегами з МЗС активно працюємо над формуванням стратегічного пакета меседжів для тимчасово окупованих територій”, – додав чиновник.

 

Він також зазначив, що заяви на звільнення із телеканалу UATV низка його працівників. Зокрема, генеральна директорка Людмила Березовська, заступник генерального директора з технічних питань Олександр Куценко, заступниця генерального директора з інформаційної політики – шефредакторка Тетяна Овдієнко, заступниця генерального директора з питань фінансової діяльності Наталія Мозгова.

Раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський говорив, що це буде державний розважально-інформаційний канал, який мовитиме українською і російською на окуповані території Донбасу. За його даними, телесигнал до 80% жителів окупованих територій можна доставити за три місяці.

 

Президент України Володимир Зеленський ще напередодні президентських виборів говорив про необхідність “зробити потужний російськомовний канал та розпочати серйозну інформаційну війну”. Про створення українського каналу, “який би мовив для всього російськомовного світу”, згодом говорив заступник глави офісу президента України Кирило Тимошенко.