Роман Магас і Сергій Дронов загинули, підірвавшись на міні на Донбасі

14:43, 11.10.2018
Роман Магас і Сергій Дронов загинули, підірвавшись на міні на Донбасі

Роман Магас та Сергій Дронов загинули на Приморському напрямку (фото: Новинарня)

Роман Магас із Львівщини та Сергій Дронов із Черкащини загинули на фронті 10 жовтня, підірвавшись на вибуховому пристрої на Приморському напрямку.

"Вчора, 10 жовтня, на сході України під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець Теребовлянського зенітного ракетного полку повітряного командування "Захід" - Роман Магас, 1991 року народження", - повідомляє Повітряне командування "Захід" у Facebook.

Роман Магас був на фронті у відрядженні, ніс службу у складі 128-ї бригади."У загиблого залишилась дружина та двоє дітей. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати", - додають у Львівській ОДА про земляка із села Баня Лисовицька Стрийського району.

За повідомленнями ЗМІ та волонтерів, Роман Магас отримав смертельні поранення після вибуху ворожої міни."Сергій Дронов загинув 10 жовтня 2018 р. на Приморському напрямку разом із Романом Магасом внаслідок підриву на вибуховому пристрої", - написала Оксана Трапезун у Facebook.

Сергій Дронов народився 20 жовтня 1997 року, жив у Чигирині Черкаської області.

"Прощання з молодим воїном відбудеться завтра, 12 жовтня, у Чигирині. Вічна слава і пам'ять", - додає Оксана Трапезун.

Нагадаємо, окрім Романа Магаса та Сергія Дронова на фронті 10 жовтня загинули ще двоє вонів, їх імена наразі невідомі. 9 жовтня загинув Юрій Фешко із 72-ї бригади.