У Криму у власному будинку побили і пограбували колишнього свата Кучми Анатолія Франчука (відео)

10:16, 13.08.2018
У Криму у власному будинку побили і пограбували колишнього свата Кучми Анатолія Франчука (відео)

Вранці потерпілого в зв'язаному стані виявив водій, який прийшов на роботу

В ніч з 9 на 10 серпня у власному будинку побили і пограбували колишнього екс-прем'єр-міністра Криму, свата колишнього президента України Леоніда Кучми, колишнього народного депутата України Анатолія Франчука.
 
Про це повідомляє Кримське інформаційне агентство.
 
"Я ліг спати близько першої години ночі, заснув. Приблизно близько другої години ночі увірвалися кілька людей. Скільки саме їх було, я в темряві не бачив. Але троє тримали мене. Можливо, їх було більше. Мені зв'язали руки і ноги, один тримав зв'язані руки, другий - ноги, а третій бив по голові, по ногах. Потім на ганчірку налили якусь рідину, поклали на обличчя, мабуть, щоб я вирубився", - цитує агентство слова потерпілого.
 
За словами Франчука, коли він прийшов до тями, він був зв'язаний, але грабіжників вже не було. Вранці потерпілого в зв'язаному стані виявив водій, який прийшов на роботу.
 

Як розповів екс-нардеп, щоб потрапити в будинок, грабіжники вирізали вікно. Злочинці вкрали приблизно мільйон рублів (400 тисяч гривень), 137 тисяч доларів і золото, що належало померлій п'ять років тому дружині.
 
Анатолій Франчук, колишній прем’єр-міністр Криму в 1994-1996 і 1997-1998, народний депутат України в 1995-2006.
 
Його син, Ігор Франчук, був одружений на дочці другого президента України Леоніда Кучми Олені Пінчук.
 
Нагадаємо, на початку серпня поліцейські затримали двох зловмисників, які 25 липня скоїли розбійний напад на ювелірний магазин у селищі Донець Балаклійського району Харківської області.