Микола Вільчинський загинув від кулі снайпера

18:45, 13.06.2018
Микола Вільчинський загинув від кулі снайпера

Микола Вільчинський загинув 12 червня (фото: Олександр Савченко / Facebook)

Військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Микола Вільчинський загинув на фронті від кулі снайпера поблизу Новгородського на Горлівському напрямку.

26-річний чоловік у 2015 році відслужив по мобілізації. Близько півроку тому повернувся до лав збройних сил на контрактну службу.

До початку війни Микола Вільчинський проходив строкову службу в морському флоті.Микола Вільчинський народився 1992 року в селі Старики Горіхівського району Волинської області.

Закінчив професійно–технічне училище № 27 у м. Берестечку. 5 років працював слюсарем з експлуатації та ремонту газового устаткування 2-го розряду Берестечківської дільниці Горохівського відділення ПАТ "Волиньгаз".У Миколи Вільчинського на початку травня народилася донька. Він декілька днів тому разом із дружиною та друзями хрестив малечу.

"Друзі та побратими відзначають те, що Микола був надзвичайно веселою та життєрадісною людиною, а разом із тим справжнім бійцем та патріотом", - додають у прес-службі 24-ї бригади.