Політв’язень Балух відмовився припинити голодування

19:07, 11.04.2018
Політв’язень Балух відмовився припинити голодування

Володимир Балух у Роздольненському суді виглядав хворобливо.

Незаконно засуджений в анексованому Криму український активіст і політв’язень  Володимир Балух відмовився припиняти голодування.

 

Про це повідомило видання Крим.Реалії із залу Роздольненського суду, де проходило чергове засідання у справі Балуха в середу.

 

Сам активіст виглядає хворобливо і тримається за грати.

 

Повідомляється, що Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня.

 

Раніше перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко звернулася до українця з проханням припинити голодування.

 

Пізніше 22 народних депутати України підписали звернення до Балуха з проханням припинити голодування. Зокрема, підписи поставили Рефат Чубаров, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Владислав Голуб, Сергій Лещенко, Олег Мусій, Андрій Білецький, Борислав Береза.

 

14 березня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму змінив вирок українському активістові Володимиру Балуху. Суддя вилучив зі звинувачення пункт про придбання боєприпасів, активіста засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 тисяч рублів (близько 4,6 тис. грн).

 

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок.

 

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку.