В Одесі поліцейські затримали бригаду п’яних медиків швидкої допомоги

14:31, 17.01.2018
В Одесі поліцейські затримали бригаду п’яних медиків швидкої допомоги

В Одесі спіймали п’яних лікарів (ілюстрація)

В Одесі на виклих поліцейських до чоловіка приїхала бригада швидкої допомоги, з якої тверезим виявився лише водій.

Про це повідомив радник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк.

Надвечір 16 січня поблизу залізничного вокзалу в Одесі перехожі помітили легко одягненого чоловіка, який мав порушення мови. До нього викликали швидку допомогу та поліцію. Коли правоохоронці приїхали, вони повторно викликали бригаду медиків до чоловіка.

"Через деякий час патрульні побачили, як до зупинки громадського транспорту біля вокзалу під'їхала карета швидкої допомоги та зупинилась, старший наряду підійшов до них та з'ясував, що вони прибули за їх викликом, пояснив куди під'їхати до особи, що потребує на допомогу, а сам пішки повернувся на місце, де в той час громадянину стало гірше, йому вже робили реанімацію, штучне дихання та масаж серця", - пише Русла Форостяк.

Медики прибули на місце події, після зустрічі з поліцейським, лише за 20 хвилин. За цей час чоловік, якого намагалися врятувати, помер.

"Під час спілкування, поліцейські звернули увагу на неадекватну поведінку бригади швидкої допомоги та запах алкоголю, бригада застосовувала нецензурну лайку, намагались палити цигарки в громадському місці та кареті швидкої, врешті решт, поліцейські зробили висновок що медики просто п'яні, крім того не реагували на зауваження правоохоронців, відмовлялись виконувати законні вимоги поліцейських, штовхались та ображали їх", - продовжує радник начальника ГУ НП в Одеській області.

Правоохоронці викликали ще один наряд поліції, цього разу вже до п’яних медичних працівників.

"На місце події викликали СОГ Приморського ВП, і затримали всю бригаду швидкої, до доктора та фельдшера, які надали фізичний спротив поліцейським, довелось застосувати спецзасіб "кайдани", - ідеться в повідомленні.

Після примусового обстеження підтвердилось, що доктор та фельдшер знаходились в стані алкогольного сп'яніння (у фельдшера 2.22 проміле), водій карети виявився тверезий.

Як повідомляла "УМ", в Боярці дитячий хірург проводив прийом пацієнтів напідпитку.