Зникнення академіка Колбуна у Бучі: приятельку підозрюють у привласненні спадку на 18 млн грн
Групу осіб, які планували привласнити майно вченого-винахідника Миколи Колбуна вартістю понад 18 млн грн, викрили правоохоронці. >>
Ігор Козловський винаймає квартиру в Києві після звільнення.
Президент Національної академії наук України Борис Патон дав згоду на прохання Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАНУ ввести посаду для звільненого з полону вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського.
Тож з 1 лютого там чекають на його прихід.
Про це повідомила заввідділом історії релігії та практичного релігієзнавства Інституту філософії НАНУ Людмила Филипович під час прес-конференції у середу.
"З полону визволено нашого колегу - кандидата історичних наук Ігоря Анатолійовича Козловського. З 1 лютого він буде старшим науковим співробітником нашого відділення. Дуже багато людей та організацій доклали зусиль для того, щоб звільнити цього відомого вченого. І ми раді, що будемо працювати разом з ним", - сказала пані Филипович.
Відповідаючи на запитання журналістів, вона зазначила, що згоди від самого Козловського ще не отримали.
"Як тільки ми дізналися, що Ігоря Антолійовича 27 грудня звільняють, 28-го наш керівник Анатолій Колодний (заступник директора Інституту філософії НАНУ, керівник Відділення релігієзнавства - ред.) написав подання на ім'я президента НАНУ Бориса Патона з проханням ввести до нашого штатного розкладу посаду старшого наукового співробітника і зарахувати Козловського на цю посаду. Ми навіть не питали його згоди. Патон дав таку згоду", - підкреслила науковець.
Водночас вона висловила сподівання, що Козловський дасть свою згоду. І нагадала, що вчора, 9 січня, в ефірі одного з телеканалів Козловський розповів про цю пропозицію, і сказав, що напевне на неї пристане.
Щодо житла для науковця пані Филипович зазначила, що, на жаль, пройшли ті часи, коли ми своїх героїв могли забезпечити одночасно роботою і житлом, до того ж зараз в цьому плані кризова ситуація.
"Козловський живе в Києві, наймає житло, де живе із старшим сином та дружиною. По мірі можливостей ми будемо просувати це питання. Хоча Ігор Анатолійович достатньо масштабна фігура, і я думаю, що він вирішить це питання", - сказала Филипович.
Як повідомляла "УМ", Ігор Козловський був звільнений з полону бойовиків ОРДО під час обміну наприкінці грудня 2017 року.
Групу осіб, які планували привласнити майно вченого-винахідника Миколи Колбуна вартістю понад 18 млн грн, викрили правоохоронці. >>
Десантники оприлюднили відповідне відео і спростували попередню неофіційну інформацію про ворожу окупацію Гришиного. >>
Визначний український учений і педагог, доктор фізико-математичних наук, професор, лауреат Державної премії України, засновник і перший президент АН вищої школи України Віталій Іларіонович Стріха (1931–1999) був одним з основоположників напівпровідникової науки в Україні. >>
На ці та багато інших актуальних запитань відповіла у студії YouTube-канала «Думай» лікарка-інфекціоніст, докторка медичних наук, професорка, завідувачка кафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету імені Богомольця Ольга Голубовська. >>
Кадрові рішення щодо командирів двох бригад ухвалено після стрімкої втрати Сіверська на півночі Донецької області >>
Міжнародний форум «Освіта, наука, інновації: людський капітал у повоєнному відродженні України», який відбувся в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова за ініціативи Української ради миру, став майданчиком відкритого діалогу між науковцями, освітянами, державними діячами >>