Вбивцю військовослужбовця ТЦК у Львові взято під варту, фото
У Львові Франківський райсуд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві військовослужбовця ТЦК у вигляді взяття під варту на 60 діб без права на заставу. >>
Місце вибуху в Запоріжжі дослідили правоохоронці.
Вибух стався біля офісної будівлі (відомої серед місцевих як «золотий офіс»), розташованої по вулиці Патріотичній, 20 у Запоріжжі близько 22:00.
Саме тут раніше був офіс впливового місцевого бізнесмена Євгена Анісімова, який був «смотрящим» від режиму Януковича за регіоном і у кримінальних колах відомий як «Анісім».
Інформацію про вибух підтвердили у поліції Запоріжжя.
"Постраждалих немає. Виїхала вибухо-технічна служба та слідчо-оперативна група. Встановлюють обставини інциденту", - повідомила прес-секретар головного управління Нацполіціі в Запорізькій області Катерина Людвік.
Вранці поліція повідомила, що експерти зібрали металеві залишки та мікрочастинки з місця інциденту і направили їх на експертизу, щоб з'ясувати який саме вибуховий пристрій було застосовано.
У цій же офісній будівлі вже відбувався схожий інцидент в ніч з 3 на 4 вересня 2015 року. Тоді в результаті вибуху були пошкоджені перекриття даху будівлі. Поліція розслідувала цю подію за ознаками ч. 4 ст. 296 КК України (особливо злісне хуліганство).
Зазначимо, що наразі Євген Анісімов не перебуває в Україні. У період з 2011 по 2013 роки місцеві ЗМІ писали про його вплив на запорізький бізнес і владу. Анісімов був найбільшим спонсором місцевих організацій Партії регіонів.
Анісімов вважався другим "смотрящим" по Запорізькому регіону в період правління Януковича. У 2010- 2013 р.р. за неофіційними даними, під його контролем перебували всі комунальні підприємства Запоріжжя, Енергодара, Мелітополя та низки інших населених пунктів області, відвали металургійних підприємств Балки Середньої, ринки, маршрутні перевезення і т.д.
Представники його угруповання також обкладали даниною приватний бізнес і здійснювали рейдерські атаки на великі підприємства регіону. У жовтні 2013 року Анісімов був затриманий УБОЗ ГУ МВС України в Запорізькій області за підозрою в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.189 ККУ - «Вимагання».
У його офісі та домоволодінні під час обшуків були виявлені пачки грошей з написами, що свідчали про те, що це надходження від запорізьких комунальних підприємств. У січні 2014 року Анісімов, щодо якої була відкрита низка кримінальних проваджень, був звільнений з-під варти і зник. Зараз його місцезнаходження не відомо: як і низка членів його угруповання він оголошений в міжнародний розшук.
Наприкінці 2016 року прокуратура Запорізької області поширила інформацію про відкриття нового кримінального провадження, в якому фігурують «особи з оточення Анісімова» - в зв'язку з виявленням порушень при відчуженні 268 об'єктів комунальної власності.
У Львові Франківський райсуд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві військовослужбовця ТЦК у вигляді взяття під варту на 60 діб без права на заставу. >>
В районі села Гнатівка Покровського району у листопаді 2025 року росіяни розстріляли українського захисника, який потрапив у полон і не міг чинити опір. >>
У так званому бек-офісі фігурантів справи про корупцію в енергетиці детективи Національного антикорупційного бюро знайшли 527 довідок на різних посадовців. >>
Нетверезий працівник Нацполіції в Запорізькій області поза службою влаштував стрілянину під час конфлікту з військовими: здійснив щонайменше 13 пострілів і поранив трьох. >>
У Львові на подвір’ї однієї зі шкіл батьки учнів, вирішуючи конфлікт, влаштували стрілянину: в результаті один із них зазнав поранення. >>
«ВСУ должны капитулировать и выполнить то, что требует Россия». >>