Український пілот Олександр Оксанченко переміг на міжнародних змаганнях у Чехії

15:42, 04.09.2017
Український пілот Олександр Оксанченко переміг на міжнародних змаганнях у Чехії

Олександр Оксанченко тріумфував на черговому міжнародному авіашоу (831 бригада тактичної авіації)

Заступник командира з льотної підготовки 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ полковник Олександр Оксанченко підтвердив свій професійний рівень та отримав трофей «За бездоганний найкращий динамічний показ» на міжнародному авіаційному показі «Czech International Air Fest-2017».

Про це повідомляє Міністерство оборони.

"За підсумками двох днів полковника Олександра Оксанченка було визнано найкращим за бездоганний динамічний показ. Український пілот подякував авіаційним технікам, які ретельно перевіряли перед кожним вильотом всі системи літаків, що дозволило показати високі результати під час пілотажу", - ідеться в повідомленні.

Один з престижних авіапоказів «Czech International Air Fest-2017» відбувся 2-3 вересня в чеському місті Градець-Кралове.

Україна була предславлена на статичному та динамічному показах двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Іл-76 Повітряних Сил ЗСУ.

"Мені дуже сподобався динамічний показ у виконанні полковника Олександра Оксанченка. Інтерес до українців пояснюється тим, що нас вже знають в Чехії і що наші літаки є найбільшими та найскладнішими, які з’являються тут", - розповідає про виступ українських пілотів Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

Глядачів та учасників авіашоу вразив український військово-транспортний літак Іл-76. Він виявився найбільшим посеред 70-ти учасників авіапоказу з десяти країн світу.  

Як помітно на фото, команду з Миргорода супроводжував їх талісман: іграшковий пілот-борсучок. Військові стверджують, що саме він веде бортовий журнал та допомагає в небі.
Нагадаємо, полковник Оксанченко із командою миргородських пілотів став зіркою авіашоу «The Royal International Air Tattoo-2017» в Лондоні. Українські пілоти стали кращими в номінації «Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО».