Майстер стратегічного відступу на Захід. Як утікач зумів стати депутатом Полтавської міськради, перебуваючи у США
Відтоді чоловіка розшукували (нібито) та не розшукали міграційна та прикордонна служба. >>
Мерседес Димінського на місці аварії.
Автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником кривавої аварії, у якій загинула молода жінка Наталя Тріла. Брат загиблої Степан Мацевко стверджує, що саме мільйонер, перебуваючи за кермом, спричинив аварію, після якої втік з місця події у Яворівському районі Львівщини у п’ятницю.
Про це Степан Мацевко написав у Facebook в суботу.
Зазначимо, що аварія сталася 18 серпня на трасі М10 Львів-Краковець у селі Ямельня, Яворівського району близько 15:10. На місці аварії виявився власник ФК "Карпати" і телеканалу ZIK 62-річний Петро Димінський. Відомо, що він часто особисто керує Mercedes S 65 AMG з державними номерами АС0277ВР, який став учасником ДТП.
Вже о 18:00 львівська поліція поширила офіційне повідомлення про аварію, з якого випливає, що за кермом Mercedes S 65 AMG був 43-річний львів’янин. Очевидно, йдеться про охоронця Димінського, який заявив, що саме він перебував за кермом у момент зіткнення.
Утім, брат загиблої жінки прямо звинувачує Димінського у вбивстві сестри. За його словами, 26-річна Наталя Тріла їхала на своєму авто зі Львова в напрямку села Ямельня, де проживала. В дозволеному місці вона повернула ліворуч в сторону села.
.jpg)
Загибла Наталя Тріла.
"В цей час Мерседес моделі S-65 AMG (н/з АС0277ВР), яким керував Димінський, в супроводі позашляховика марки Lexus (н/з ВС0222СК), грубо порушивши ПДР, на великій швидкості в населеному пункті здійснив обгін у недозволеному місці. Внаслідок цього сталася страшна ДТП, в якій загинула моя сестра", - пише пан Мацевко.
Згорьований чоловік не підбирає слів на адресу мільйонера, вважаючи його «поганню» та «істотою»: «Після ДТП Петро Димінський, як останнє лайно, не надавши першої медичної допомоги, пересів в позашляховик Lexus (н/з ВС0222СК) і змився у невідомому напрямку. Після чого до авто Димінського підійшов його охоронець і стверджував, що це він був за кермом Мерседеса».
Мацевко зазначив, що зіткнення було дуже сильним, від якого Мерседес злетів у кювет і врізався в дерево, однак на водієві, який стверджує, що був за кермом, нема жодної подряпини чи синця.
Також, за словами брата загиблої, є свідки, які бачили, як Димінський пересідав у позашляховик.
«Тепер він максимально замітає сліди і уникає кримінальної відповідальності. Не можна залишати вбивцю без покарання. Якщо ця потвора зараз уникне відповідальності - завтра вона і надалі буде вбивати невинних людей. Прошу Вашої допомоги у зборі додаткових свідчень та інформації з телефонів, фотоапаратів чи відеореєстраторів», - написав Степан Мацевко.
Львівські журналісти зауважують, що кортеж Петра Димінського щодня їздить дорогою, на одній з ділянок якої сталася аварія. Зокрема, з центру Львова, де поруч з Львівською облрадою розташований офіс бізнесмена, до його резиденції на території Яворівського полігону.
Відтоді чоловіка розшукували (нібито) та не розшукали міграційна та прикордонна служба. >>
Минулого тижня на вулиці Сковороди у Полтаві між цивільним чоловіком і двома поліцейськими Полтавського райвідділу поліції, які були при виконанні службових обов’язків, виник конфлікт. >>
На території Львівської громади в межах осінньої кампанії профілактики поширення вірусу сказу розповсюдили 2 тис. 250 вакцин для диких тварин, здебільшого лисиць, повідомило «Суспільне. Львів», посилаючись на пресслужбу Львівської міської ради. >>
У Львові Франківський райсуд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві військовослужбовця ТЦК у вигляді взяття під варту на 60 діб без права на заставу. >>
У Львові на подвір’ї однієї зі шкіл батьки учнів, вирішуючи конфлікт, влаштували стрілянину: в результаті один із них зазнав поранення. >>
Дуже важливо, особливо з погляду на сьогодення, відстоювати свою ідентичність, самобутність, щоб ніякі зайди не розповідали нам і світу, що не було й немає української культури, зокрема гастрономічної. >>