Трясовина обвалу Зе-влади. Чи є життя без Єрмака?
Після корупційного скандалу довкола «плівок Міндіча» внутрішній обвал української влади став очевиднішим. >>
Ллойд Остін перебуває з візитом у Філіппінах. (defense.gov)
Глава Пентагону Ллойд Остін каже, що Сполучені Штати Америки стурбовані прогресом російських окупаційних військ в Україні останнім часом.
Як інформує Україна молода, віповідну заяву Остіна під час візиту до Філіппін передає агенція Reuters у четвер.
«Остін сказав, що США стурбовані прогресом росії в Україні, якій Вашингтон продовжуватиме надавати безпекову допомогу», - йдеться у повідомленні.
Водночас міністр оборони США зазначив, що його надихає здатність України залучати більше людей для поповнення лав власного війська.
«Я вітаю те, що українці продовжують робити, щоб переконатися, що вони можуть вистояти», — сказав Остін.
І додав: «Українці дуже рішучі люди».
Як повідомляла «УМ», президент Зеленський заявив, що Україна ніколи не віддасть свої території. Мовляв, будь-яке питання, пов'язане з територіальною цілісністю України, не може бути вирішене одним президентом, однією людиною чи всіма президентами світу без українського народу.
Після корупційного скандалу довкола «плівок Міндіча» внутрішній обвал української влади став очевиднішим. >>
Документ ухвалено 4-5 грудня 2025 року як офіційну Національна стратегія безпеки (National Security Strategy) другої адміністрації Трампа. >>
Список «Найвпливовіших людей Європи-2026» від Politico очолив президент США Дональд Трамп. >>
Ексміністра оборони, нардепа від Партії регіонів, генерала армії у відставці Олександра Кузьмука, звільнили з посади позаштатного радника командувача Сил територіальної оборони ЗСУ. Там додали, що Кузьмук обіймав посаду з 14 жовтня 2022 року. >>
Контроль росії над Кримом та іншими окупованими українськими територіями Сполучені Штати Америки готові визнати – в обмін на те, що рф підпише мирну угоду. >>
Адміністрація президента Дональда Трампа наполягатиме на укладенні мирної угоди перед тим, як погодитися на будь-які довгострокові гарантії безпеки для України – про це повідомив європейських союзників Державний секретар США Марко Рубіо. >>