Сирський під час роботи на Курському напрямку нагородив бійців, фото
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проінспектував Курський напрямок та нагородив там воїнів. >>
Адмірал Роб Бауер у Києві. (armyinform.com.ua)
Голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер вважає, що західні винищувачі F-16 вплинуть на розвиток бойових дій в Україні.
Однак, він застерігає, що й росіяни також чекають і готуються до їхньої появи на фронті.
Як інформує Україна молода, про це пан Бауер заявив у інтерв’ю АрміяInform у Києві.
"Вони, безперечно, матимуть вплив. Але, як завжди це буває на війні, ситуація має два боки. росіяни також думають про момент, коли F-16 з’являться в Україні. Вони готуються до цього", - зазначив адмірал.
Бауер зауважив, що недостатньо думати лише про навчання пілотів та технічного персоналу. Ці літаки відрізняються від тих, що має Україна, не тільки в тому, як їх будуть використовувати. Обслуговування цих "пташок" також абсолютно інше.
"Запчастини потрібно замінити через певну кількість льотних годин, а не тоді, коли вони вже вийдуть з ладу. І якщо ви дуже багато літаєте, як це відбувається в умовах війни, вам потрібні ці запчастини. А проблема не тільки в коштах. Ви маєте бути впевнені, що ці запчастини будуть вироблені в потрібній кількості", - пояснив голова Військового комітету НАТО.
Він також звернув увагу на важливий елемент - зброю для цих літаків. Нідерландський уряд вже оголосив про надання коштів на ракети та бомби для F-16, й інші країни також це роблять.
Союзники хочуть зробити з передачі Києву винищувачів успішну операцію. Потрібно зважати не тільки на тренування людей, але і на ланцюги постачань та логістику.
"Якщо за два тижні закінчаться запчастини й літаки не зможуть літати, то почнуть говорити, що F-16 погані літаки. А це неправда!" - резюмував Бауер.
Як повідомляла «УМ», президент Румунії Йоганніс дозволив навчання українських пілотів на F-16 в Європейському навчальному центрі F-16 (EFTC) на військово-повітряній базі Фетешті.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проінспектував Курський напрямок та нагородив там воїнів. >>
У Варшаві, Нью-Йорку чи Буенос-Айресі лунатиме «Ще не вмерла…». В Берліні, Празі чи Токіо сьогодні скажуть: «Слава Україні!» І світ відповість: «Героям слава!» Бо Україна не наодинці. Бо з нами – наші друзі. >>
Книгу «Моя війна» — першу в трилогії опублікував колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний. >>
Українська розвідка передала дрони та операторів сирійським повстанцям угруповання "Хайят Тахрір аш-Шам" (HTS), які 8 грудня повалили режим Башара Асада, щоб завдати шкоди російським інтересам у регіоні. >>
Про "страшну загрозу" з боку Китаю, Ірану і Північної Кореї Генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив обраного президента США Дональда Трампа, якщо Україну підштовхнуть до підписання мирної угоди на вигідних РФ умовах. >>
В день початку міністерської зустрічі НАТО Міністерство закордонних справ України оприлюднило офіційну позицію щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від агресії рф. >>