Тримай кордони української мови: чи скаже Зеленський, що був частиною «русского міра»
У книжці «30 років Незалежності: мовні акти, які змінюють Україну», що вийшла напередодні широкомасштабного вторгнення, 7 розділів. >>
Прем'єр Польщі Дональд Туск не дозволить, щоб в його уряді хтось будував свою позицію на антиукраїнських настроях. (tvn24.pl)
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає, що наразі не має виникати ніяких сумнівів щодо прихильності до України у той час, коли вона протистоїть російські агресії, а Європа - у відносній безпеці.
Як інформує Україна молода, про це Туск заявив у інтерв'ю TVN24.
На його думку, польська партія "Право і Справедливість" в попередньому уряді "намагалася грати на антиукраїнських нотах" в останні місяці виборчої кампанії.
Втім, нині особисто прем'єр не дозволить, щоб в його уряді хтось будував свою позицію на антиукраїнських настроях.
"Тому що, коли йдеться про війну і нашу прихильність, як і всього західного світу, до України в її протистоянні з орсією, тут не може бути жодних сумнівів. Україна у війні з росією потребує допомоги від нас і всього світу. Тому що насправді, поки Україна воює з росією, ми у відносній безпеці", - пояснив пан Туск.
За його словами, в будь-якій ситуації завданням Польщі буде протистояти зневірі, коли мова йде щодо допомоги Україні. У зв'язку з цим він активно працює з європейськими партнерами.
Водночас він зауважив, що російська федерація перевела свою економіку на "військові рейки", через що війна може тривати довго.
"Європа повинна відповісти на цей виклик і інвестувати більше грошей, щоб купувати зброю і підвищувати обороноздатність Європи. Ми не можемо вдавати, що нічого не відбувається. У такому питанні, як озброєння і підтримка України у війні, не може бути жодних вагань. Для мене це незаперечний факт", - додав він.
Як повідомляла «УМ», після масованої ракетної атаки України російськими терористами 2 січня високопосадовці Польщі та Словаччини закликали світ надати Києву далекобійні ракети.
У книжці «30 років Незалежності: мовні акти, які змінюють Україну», що вийшла напередодні широкомасштабного вторгнення, 7 розділів. >>
Нинішній політичний рік закінчується тим, що почали окреслюватися партійні проєкти: оновлюватимуться, переформатовуватимуться чинні та створюватимуться нові. >>
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
У Сирії, після успішного наступу опозиційних сил і швидкого захоплення ними влади, тамтешній диктатор Асад з родиною втік до росії. >>