Курська битва-2: що відомо про новий наступ ЗСУ у російській губернії
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Столтенберг у Білому домі. (Фото: The White House)
Генсек НАТО Єнс Столтенберг вважає, що наразі рано робити висновки щодо того, чи стане український контрнаступ поворотним у війні.
Як інформує Україна молода, про це він заявив на пресконференції у середу напередодні зустрічі міністрів оборони Альянсу.
"Це досі початкові дні (контрнаступу. – Ред.) і ми не знаємо, чи це буде поворотним пунктом у війні", – сказав Столтенберг.
Але він додав, що українські війська просуваються вперед і звільняють більше окупованих територій. За словами Столтенберга, прогрес України на полі бою зміцнить переговорну позицію Києва.
«Що більше цілей Україна досягне, то більше президент Путін розумітиме, що він не може перемогти і повинен вести переговори про справедливий мир», – додав генсек.
За його словами, прогрес України демонструє, що підтримка НАТО робить реальну різницю на полі бою.
Раніше Столтенберг заявив, що наступ українських сил на окуповані Росією території сходу й півдня України показав перші ознаки успіху.
Як повідомляла УМ, обсяги переданої Україні бронетехніки та танків в рамках формату "Рамштайн" підсумував Генсек НАТО Єнс Столтенберг.
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Кіт Келлогг, спецпредставник новообраного президента США Дональда Трампа в Україні, відклав поїздку до Києва та інших європейських столиць до інавгурації Трампа 20 січня. >>
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проінспектував Курський напрямок та нагородив там воїнів. >>
Від 1 січня 2025 року Україна стала 125-ю державою-учасницею Римського статуту Міжнародного кримінального суду. >>
У Варшаві, Нью-Йорку чи Буенос-Айресі лунатиме «Ще не вмерла…». В Берліні, Празі чи Токіо сьогодні скажуть: «Слава Україні!» І світ відповість: «Героям слава!» Бо Україна не наодинці. Бо з нами – наші друзі. >>
Нації (народи), які отримали мирно або здобули в національно-визвольній боротьбі (війні) свою незалежність, створювали власні збройні сили (армію) для захисту суверенітету і територіальної цілісності держави. >>