Хто воює, а хто розкошує. Услід за війнами — цифровий концтабір
Хитросплетіння воєн, ідентичність назв військових дій усе більше вказують на їх спільне походження та узгодженість. >>
У ООН немає одностайності. (Фото з відкритих джерел)
Нову резолюцію щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму ухвалила Генеральна Асамблея ООН; проти неї проголосували менше держав, ніж попереднього разу.
Про це повідомляє Україна молода.
"За" проголосували 82 країни, проти - 14, 80 - утрималися. Крім Росії, проти проголосували Білорусь, Китай, Куба, КНДР, Еритрея, Ефіопія, Іран, Казахстан, Малі, Нікарагуа, Судан, Сирія та Зімбабве.
Це менше, ніж під час голосування 16 грудня 2021 року - тоді проти проголосували загалом 25 держав.
Зокрема, цього разу "утрималися" Сербія та Вірменія. Порівняно з минулорічним голосуванням, змінили позицію на "утрималися" також Індія, Киргизстан, Саудівська Аравія, Філіппіни.
Нагадаємо, що в середині листопада Генеральна Асамблея ООН на спеціальній сесії ухвалила резолюцію авторства України та ще майже пів сотні держав, в якій міститься заклик до Росії відшкодувати збитки, завдані повномасштабною агресією.
Як повідомляла УМ, в США визначаються щодо можливого виключення росії з Радбезу ООН.
Хитросплетіння воєн, ідентичність назв військових дій усе більше вказують на їх спільне походження та узгодженість. >>
Світ продовжує штормити війнами. Локальні конфлікти давно вже такими не є. Усі вони пазли однієї картини планетарного пожарища війни. >>
У кремлі не підтримають пропозицію президента Володимира Зеленського припинити вогонь на час великодніх свят, мотивуючи це тим, що вона не є "чітко сформульованою" – це дав зрозуміти прессекретар правителя рф Дмитро Пєсков. >>
Хаос війни розповзається по планеті. Скажімо, Європа готується до цього давно — не місяцями, а роками. >>
Коли президент Азербайджану залишає запис у жалобній книзі верховного лідера Ірану — етнічного азербайджанця, здається, що історія двох Азербайджанів ось-ось замкнеться в коло. >>
Топові світові гравці вирішили ще глибше занурити людство у стан хаосу. >>