Ігор Смешко планував стати «гауляйтером» України після втечі Зеленського – ТСН

11:05, 07.08.2022
Ігор Смешко планував стати «гауляйтером» України після втечі Зеленського – ТСН

Невже саме Ігор Смешко мав стати ґауляйтером України? (Фото з відкритих джерел)

Неофіційна інформація про те, що правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо державної зради голови СБУ 2003-2005 років Ігоря Смешка, пролунала в прямому ефірі Єдиного телемарафону.

 

Зокрема, телеведуча Наталія Мосейчук заявила, що є дані про те, що нібито саме Смешко мав стати ґауляйтером України після можливої втечі президента України Володимира Зеленського, яку росіяни очікували у перші дні війни.

 

Як інформує Україна молода, про це пані Мосейчук запитала в гостя ефіру телемарафону на "1+1" - представника пресслужби ГУР Міноборони України, члена Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрія Юсова у суботу ввечері.

 

Зокрема, Юсова спитали, що йому відомо про цю справу? «І чи не про не про це говорив президент Зеленський у листопаді, коли заявляв про заколот?», - додала телеведуча.

 

Відповідаючи на запитання, пан Юсов заявив, що він не може наразі ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію.

 

"Я думаю, що служби, які займаються контррозвідувальними заходами всередині країни, компетентно зможуть прокоментувати цю ситуацію. Але, безумовно, такі справи, я не кажу конкретно про прізвища, з'ясувати, хто був готовий і хто співпрацював з окупантом на усіх щаблях, і коли ми говоримо про колаборантів, це люди, які співпрацюють і зараз надають допомогу окупантам на тимчасово окупованих територіях.

 

Це ті, хто готувались зустрічати з квітами, з ключами від кабінетів, і, безумовно, вони мають бути покарані справедливим незалежним судом і слідством», - зазначив представник Головного управління розвідки.

 

На його думку, результати проваджень пізніше, значною мірою після перемоги, можна буде об'єднати в одну структуровану картину світу, і в цій картині, безумовно, буде і Віктор Медведчук, і, очевидно, буде багато інших колаборантів, проти яких вже на сьогодні є докази.

 

"Але, зрозуміло, що вони діяли не окремо. Це не якісь окремі ініціативи і поодинокі випадки. Так працювала страшна система, в яку роками інвестувались криваві газові гроші. Йдеться про мільярди й мільярди коштів.

 

І, на жаль, в цьому були задіяні абсолютно різні люди, і представники різних начеб то формально і за кольорами, і за посадами, і за позиціями людей. І ми цей пазл складемо як держава, і винні будуть покарані. Під винними маються на увазі не лише окупанти, але й внутрішні зрадники. Такі, на жаль, також були, і ми повинні це визнати і вичистити країну", - підсумував Андрій Юсов.

 

 

Як повідомляла «УМ», гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо нібито внаслідок отруєння був госпіталізований у Криму і введений у медикаментозну кому.