Затримання Медведчука: голова СБУ подякував підлеглим за спецоперацію

22:20, 12.04.2022
Затримання Медведчука: голова СБУ подякував підлеглим за спецоперацію

Віктор Медведчук звикає до кайданок. (Фото СБУ)

Голова СБУ Іван Баканов подякував усім співробітникам СБУ, зокрема, слідчим і контррозвідникам української спецслужби за успішну спецоперацію із затримання лідера ОПЗЖ і кума путіна Віктора Медведчука.

 

Як інформує Україна молода, коментар Баканова наводить СБУ в соцмережах у вівторок ввечері.

 

«Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування… Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти!», - наголосив голова СБУ.

 

За його словами, співробітники СБУ, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, «довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука».

 

Баканов також підкреслив: «Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі».

 

Він також звернувся до інших агентів Кремля і так званої п’ятої колони»:

 

«Проросійські запроданці та агенти спецслужб рф, запам’ятайте – у ваших злочинів немає жодного строку давності. Та схованок, де б ми вас не знайшли!».

 

СБУ поширила ще одне фото з Медведчуком у кайданках.

 

Як повідомляла «УМ», раніше Президент Зеленський коротко повідомив про затримання Медведчука і оприлюднив його фото в кайданках і у піксельній формі ЗСУ.

 

Медвдечук підозрюється у державній зраді і фігурує у кількох кримінальних провадженнях. Він мав перебувати під домашнім арештом, але втік у перші дні війни.

 

Весь цей час його шукали в Україні.

 

Дружина Медведчука – Оксана Марченко втекла з України до Білорусі за кілька днів до російського вторгнення.