Вбивство Парубія: знайдено пістолет кілера, фото
Слідчі Служби безпеки зібрали нові беззаперечні докази на підозрюваного у вбивстві народного депутата України Андрія Парубія. >>
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час виступу на IV Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі. (Фото Генштабу ЗСУ)
Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Валерій Залужний наголошує, що наразі є реальна загроза повномасштабного вторгнення країни-агресора.
Як інформує Україна молода з посиланням на Генштаб ЗСУ, про це він заявив на IV Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна» у Києві в неділю.
Зокрема, генерал-майор акцентував увагу присутніх:
«Разом із тим, що відбуваються бойові дії на сході України, ми маємо ще й реальну загрозу повномасштабного вторгнення країни-агресора, і ми маємо до неї готуватися. І це також загроза, в тому числі – національній стійкості».
На його думку, держава в цьому випадку «має зробити все, щоби Збройні сили України могли виконати поставлене завдання».
І додав: «Суспільство має ж вірити в перемогу і вірити Збройним силам України!».
Пан Залужний також вважає, що у випадку, коли є загроза широкомасштабного вторгнення, треба “готувати суспільство до цього, готувати до оборони”.

Серед іншого, під час виступу, Залужний також нагадав, що в умовах триваючої агресії Російської Федерації проти України Збройні сили нашої держави мають готуватися до ведення наступальних дій щодо звільнення тимчасово окупованих територій.
«Суспільство в умовах здійснення і відбиття агресії російської федерації жодним чином не має відділяти від себе ветеранів, волонтерів та Збройні Сили України. Як його складові вони мають бути єдиним організмом, який називається «свідоме суспільство, – узагальнив генерал-майор.
Головнокомандувач ЗСУ зауважив, що Збройні Сили України виконують завдання із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в умовах, коли російська федерація ні на секунду не зупиняє проведення інформаційно-психологічних операцій.
«Надзвичайно важливо протидіяти ворожій дезінформації, відвертій брехні, маніпуляціям фактами», – наголосив він.
Як повідомляла "УМ", на початку серпня президент Зеленський змінив керівництво ЗСУ, ООС та окремих родів військ.
Слідчі Служби безпеки зібрали нові беззаперечні докази на підозрюваного у вбивстві народного депутата України Андрія Парубія. >>
Ексміністра оборони, нардепа від Партії регіонів, генерала армії у відставці Олександра Кузьмука, звільнили з посади позаштатного радника командувача Сил територіальної оборони ЗСУ. Там додали, що Кузьмук обіймав посаду з 14 жовтня 2022 року. >>
Унікальний статус "Розширеного партнерства" з Об’єднаними експедиційними силами (JEF) отримала Україна – вперше такий статус надано державі, що не є членом об’єднання. >>
Верховний Головнокомандувач зустрівся з нашими воїнами на пункті управління 1-го корпусу Національної гвардії України "Азов", який разом із суміжними підрозділами веде оборону на Добропільському напрямку. >>
Очільник кремля володимир путін вже зазнав стратегічної поразки через напад на Україну - так вважає глава Військового комітету НАТО адмірал Джузеппе Каво Драгоне >>
Сполучені Штати Америки мають достатню кількість ядерної зброї, аби підірвати світ 150 разів. >>