В офісах партії Шарія провели обшуки

15:46, 08.06.2021
В офісах партії Шарія провели обшуки

Спецпризначенці "потрясли" засновників громадської організації «Партія Шарія» (Фото СБУ)

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія», причетних до розповсюдження у столичному регіоні агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

 

Як інформує УМ, про це 8 червня повідомили на сайті СБУ.

 

Обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі на Київщині.

 

Під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти.

 

 

Крім того, проведено обшуки у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

 

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури.

 

Як повідомляла "УМ", ексуповноважена Верховної Ради з прав людини за часів експрезидента-втікача Віктора Януковича Валерія Лутковська стала адвокатом партії проросійського блогера Анатолія Шарія.