Порошенко привітав із річницею звільнення Красного Лиману

16:51, 05.06.2021
Порошенко привітав із річницею звільнення Красного Лиману

Петро Порошенко під час нещодавньої поїздки в район проведення ООС.

Лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко пишається тим, що за його  наказом звільнили дві третини окупованого Донбасу.

 

І нагадує, що рівно 7 років тому захисники України повернули мир до Красного Лиману, звільнивши його від російських найманців.

 

Як повідомляє Україна молода, про це Порошенко заявив у річницю звільнення Красного Лиману в суботу, 5 червня.

 

«Це був один із перших запеклих боїв та початок наступальних дій зі звільнення окупованих територій Донбасу. А далі – Україна повертала своє. Протягом двох місяців українські війська не тільки героїчно стримували наступ російських сил, а і йшли вперед – звільняли місто за містом, село за селом», - написав нардеп Петро Порошенко у соцмережах.

 

На його переконання, тоді було здобуто першу надзвичайно важливу перемогу – звільнено дві третини окупованого Донбасу.

 

«Це стало можливим завдяки моєму наказу про контрнаступ. Наказу, за який проти мене відкрито справу, і яким я пишаюся», - додає колишній президент.

 

Він наголошує, що реальні можливості українських військ тоді були дуже обмежені.

 

«Були переживання – чи впораємося, але була і величезна віра у Збройні Сили України. І ця віра незгасима. Армія і досі має найвищий рівень довіри населення з-поміж усіх державних інституцій», – зазначає лідер «ЄС».

 

Петро Порошенко також подякував кожному українському військовому, який бився за рідну землю тоді і продовжує боронити кожен клаптик української землі зараз.

 

«Вічна пам’ять тим, хто загинув за Україну. Честь і шана їм!», – наголосив Петро Олексійович.