Офіс генпрокурора: Медведчук має бути під вартою

14:38, 18.05.2021
Офіс генпрокурора: Медведчук має бути під вартою

Генпрокурор Ірина Венедіктова: Медведук має бути під вартою

Справа Медведчука продовжує штормити всіх причетних і зацікавлених: пас від адвокатів кума Путіна – пас  від Генпрокуратури.

 

Офіс генпрокурора вніс апеляцію на рішення Печерського районного суду щодо цілодобового домашнього арешту Віктора Медведчука.

 

Прокуратура наполягає  на утриманні його  під вартою.

 

Як інформує УМ, про це  повідомили у Офісі генпрокурора.

 

«Офіс Генпрокурора вніс апеляцію на рішення Печерського районного суду щодо застосування запобіжного заходу до підозрюваного народного депутата у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокурори наполягають на застосуванні запобіжного заходу у виді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 300 млн 930 гривень», -  йдеться у коментарі.

 

Водночас,  нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін у своєму Telegram-каналі повідомив, що  захист також  вніс апеляцію, вимагаючи скасування рішення про домашній арешт.

 

«Адвокати внесли апеляцію на ухвалу Печерського суду про домашній арешт Медведчука. Упевнений, незаконне рішення буде скасовано вже найближчим часом», - повідомив він.

 

Нагадаємо, 13 травня Печерський райсуд Києва відхилив клопотання прокуратури про взяття під варту Медведчука і вирішив відправити його під домашній арешт.

 

Раніше пані Венедіктова заявляла, що наймовірніше апеляція буде, оскільки вона «впевнена в тому документі, який підготувала».