У Харківській міськраді неспокійним видалося 24 лютого. Зокрема, спалахнула сутичка між депутатами "Партії Шарія" та проукраїнськими активістами. Згодом вона переросла у бійку.
Під час засідання сесії Харківської міськради запросили до слова Микиту Роженка – депутата від "Партії Шарія".
Однак разом із Роженком до трибуни підійшли його однопартійці. Вони навіть спробували розгорнути плакат із фото Анатолія Шарія. Його "прикрашав" ще й напис "Стоп політичним репресіям", пише Depo.Харків.
До шанувальників Шарія підійшли проукраїнські активісти та попросили "згорнути свою ганчірку". Між депутатами та активістами спалахнув конфлікт.
Секретар Харківської міськради Ігор Терехов закликав правоохоронців розборонити сутичку. Розгорнути плакат депутатам "Партії Шарія" так і не дозволили.
На додачу до всього там ще й зняли барельєф із радянським вождем Володимиром Леніним. Але таке щастя тривало недовго – за деякий час композицію повернули на місце, передає "Суспільне Харків".
Барельєф зі стіни зняв представник громадської організації "Світанок" та співзасновник організації "Декомунізація. Україна" Вадим Поздняков. Він обурювався цим питанням і раніше.
Після того, як зняли барельєф, на місце події прибула поліція. Правоохоронці оглянули табличку та взяли пояснення у Позднякова. Також опитали представника партії "Демократична сокира" Микиту Соловйова. За деякий час барельєф повісили на стіну назад.
"Ці ордени мали демонтувати ще у 2015 році, їх демонтували з фасаду Харківської міської ради. Інститут національної пам'яті звертався до самої Харківської ради, але це все закінчилося нічим", - наголосив Поздняков у коментарі "Depo.Харків".
«Права рука» і соратник обраного президента США Дональда Трампа - мільярдер Ілон Маск назвав прем'єра Канади Джастіна Трюдо, який оголосив напередодні про свою відставку з посади, «дівчиськом, думка якого неважлива». >>
Кіт Келлогг, спецпредставник новообраного президента США Дональда Трампа в Україні, відклав поїздку до Києва та інших європейських столиць до інавгурації Трампа 20 січня. >>
Перші переговори про припинення війни відбудуться з обраним американським президентом Дональдом Трампом після його інавгурації, а потім – з правителем рф володимиром путіним. >>
Нинішній політичний рік закінчується тим, що почали окреслюватися партійні проєкти: оновлюватимуться, переформатовуватимуться чинні та створюватимуться нові. >>