Хоче закінчити війну: Трамп чекає на зустріч із Путіним
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Президент Росії Володимир Путін вважає, що ті, хто очолював Україну і наживався на ній, підіграють західним країнам у прагненні роз'єднати Росію й Україну.
Про це він сказав в інтерв'ю ТАСС для проєкту "20 запитань Володимиру Путіну", яке вийшло наступного дня після 6-ї річниці розстрілів учасників української "революції гідності".
"Батьки-засновники українського націоналізму – вони ж ніколи не говорили, що потрібно обов'язково посваритися з Росією. Як це не здасться дивним, у їхніх фундаментальних працях ХІХ століття написано, що Україна: а) вона багатонаціональна і повинна бути федеративною державою і б) вибудувати обов'язково хороші відносини з Росією. Нинішні націоналісти це, мабуть, забули.
Я вам скажу, чому вони це призабули. Знаєте чому? Тому що в них у табелі про ранги найголовніше – не турбота про інтереси українського народу.
Який інтерес у українського народу, якщо в результаті розриву відносин із Росією втрачено ракетобудування, суднобудування, авіаційне будування, двигунобудування, відбувається фактично деіндустріалізація країни? Ну який же тут інтерес?
Світовий банк вимагає припинити перехресне субсидування. Ну чого ж тут доброго? Або змушують їх вивозити кругляк із Карпат. Скоро Карпати всі лисі будуть.
Навіщо це робити, коли ми, об'єднуючи зусилля, багаторазово підвищуємо свої конкурентні переваги? Навіщо ж це втрачати? Навіщо це все потрібно було викидати, заради чого?
Тому що ті, хто очолював Україну або добрався до влади в Україні, вони переслідували особисті інтереси. А в чому вони полягають? Навіть не більше заробити грошей за рахунок пограбування українського народу, а зберегти награбоване до сих пір. Ось у чому головне завдання.
Бабки-то де, вибачте за моветон? Грошики де? У закордонних банках.
Що потрібно робити для цього? Показати, що вони служать тим, у кого ці гроші лежать. Ось звідси і єдине те, чим вони зараз торгують, – це русофобія. Тому що комусь подобається розділяти Україну і Росію, вони вважають, що це надзвичайно важливе завдання.
Тому що будь-яке об'єднання Росії і України, їхніх можливостей і конкурентних переваг – це створення конкурентів, глобального конкурента. В Європі і в світі. Ніхто цього не хоче. Тому будуть робити все, щоб нас розтягувати".
Путін також обурився, що зруйнували "єдність Російської православної церкви", мовляв самостійність Української православної церкви Московського патріархату і так була повною, навіть із точки зору обрання ієрархів.
За його словами, УПЦ МП "насправді і так була незалежною, повністю – була лише духовна єдність і згадка, у церквах згадували весь час, згадували про патріарха московського, все".
Путін заявив: "Це єдине, що об'єднувало Російську православну церкву Московського патріархату і Українську православну церкву Московського патріархату. Ні, треба було обов'язково розрізати по живому. Навіщо?".
Нагадаємо, Росія на початку 2014 року почала агресію проти України, анексувавши Крим і розв'язавши війну на Донбасі.
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Російський правитель Володимир Путін поставив завдання витіснити українські сили з Курської області до 20 січня, коли має відбутися інавгурація новообраного президента США Дональда Трампа. >>
Доповідь від 2016 року, в якій оцінили, наскільки широко російські спецслужби практикують політичні вбивства за кордоном, і яка раніше була засекречена оприлюднила Національна розвідка США. >>
Президент рф володимир путін, як вважають російські чиновники, відкритий до обговорення угоди про припинення вогню в Україні з Дональдом Трампом, але виключає деокупацію і наполягає на тому, щоб Україна відмовилась від НАТО. >>
Радісні обійми та потиски руки путіну, якому Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт, Генсеком ООН Антоніу Гутеррешем у Казані на саміті БРІКС викликав обурення у здорової частини світу. >>
На другий день саміту БРІКС у Казані (Республіка Татарстан),прийняття Казанської декларації 23 жовтня, продемонструвало, що росія ще не заручилася міжнародною підтримкою і не створила альтернативної структури безпеки, якої бажає Кремль. >>