Суд дозволив одіозному Шуфричу виконувати депутатську роботу
Право на здійснення депутатських повноважень столичний суд зобовʼязав надати народному депутату від забороненої ОПЗЖ Нестору Шуфричу, якого підозрюють у державній зраді. >>
Опубліковані відомості нібито про відсутність зенітних ракетних комплексів “Бук” в районі, де сталася катастрофа малайзійського Boeing в 2014 році в Україні зайвий раз свідчать нібито “про правоту російської сторони”, що ставить під сумнів результати роботи Спільної слідчої групи.
Про це передає федеральне агентство ТАСС.
“Це зайвий раз свідчить про те, що як і раніше величезну кількість питань, і питання, які найсерйознішим чином ставлять під сумнів таку ангажовану позицію, яка вже неодноразово озвучувалася (про причини катастрофи Boeing)”, — сказав журналістам у вівторок прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. Він нагадав, що “Росії, на жаль, було відмовлено в праві стати учасницею міжнародної слідчої групи”. “Тому ми завжди зі скепсисом і недовірою ставилися до наскоро зроблених і не заснованих на серйозному підході поспішних висновках, а ця інформація (про відсутність „Бук“) зайвий раз свідчить про правоту російської сторони”, — підкреслив представник Кремля.
Прес-секретар російського лідера поки не знає, як позначаться нові дані на громадській думці на міжнародній арені: “Я не знаю, ми не можемо робити якісь висновки, подивимося”.
Відповідаючи на питання, чому Росія вимагала включення в спільну слідчу групу, Пєсков нагадав, що “в ході слідчих дій відразу ж стали звучати звинувачення Росії в тому, що вона не робила, і Росія почала активно згадуватися в цьому контексті, з чим ми категорично не згодні”. “Саме тоді Росія негайно запропонувала свої послуги в якості повноформатного учасника міжнародної слідчої групи”. Представник Кремля також звернув увагу на той факт, що результати розслідування Спільної слідчої групи розголошувалися до суду.
17 лютого платформа для незалежних журналістів Bonanza Media опублікувала кілька документів, які нібито стосуються катастрофи малайзійського Boeing. Так, один з документів, спрямований нідерландській прокуратурі, говорить про те, що літак пролітав поза зоною досяжності з усіх встановлених і які використовуються Україною і Росією місць, де були розміщені комплекси “Бук”.
Зазначимо: Bonanza Media позиціонує себе як платформа для незалежних журналістів. Її засновники — журналісти Макс ван дер Верфф і Яна Єрлашова, які зняли фільм “Катастрофа MH17: чекаємо справедливого розслідування”. Раніше Яна Єрлашова працювала на російському пропагандистському телеканалі RT.
Як повідомляла УМ, Нідерланди відмовилися від пропозиції Москви судити підозрюваних в катастрофі МН17 в РФ.
Прокуратура Нідерландів висунула звинувачення чотирьом фігурантам справи про катастрофу малайзійського Boeing рейсу МН17 на сході України і викликала їх для слідчих дій.
Право на здійснення депутатських повноважень столичний суд зобовʼязав надати народному депутату від забороненої ОПЗЖ Нестору Шуфричу, якого підозрюють у державній зраді. >>
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Перші переговори про припинення війни відбудуться з обраним американським президентом Дональдом Трампом після його інавгурації, а потім – з правителем рф володимиром путіним. >>
Нардеп-«слуга» Олександр Дубінський заявив, що за виборчу кампанію Володимира Зеленського платили росіяни. >>
Від 1 січня 2025 року Україна стала 125-ю державою-учасницею Римського статуту Міжнародного кримінального суду. >>
У Києві Шевченківський райсуд визнав Галину Шепелеву винною у пособництві у заволодінні 11-поверхового будинку у центрі Києва шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб. >>