Країна збирає на дрони — еліта зібрала на Єрмака. Скандал з ексочільником ОП як діагноз системи
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
Ветеран бойових дій і музиканта Андрій Антоненко (Riffmaster), якого підозрюють в організації вбивства журналіста Павла Шеремета, подав позов до Печерського суду на президента Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, генпрокурора Руслана Рябошапку та заступника глави Національної поліції Євгена Коваля.
Про це завив новий адвокат Антоненка Святослав Жерновніков.
"До Печерського суду, від Андрія Антоненка (Riffmsater), подано позов до посадових осіб, які зганьбили його репутацію", – зазначив він.
Як сказано в заяві, під час брифінгу представника МВС було повністю проігноровано норму за принципом презумпції невинуватості, а також принцип честі і гідності громадянина і людини.
Військовослужбовець подав позов на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, президента України Володимира Зеленського, Генерального прокурора Руслана Рябошапку, а також першого заступника голови Нацполіції, начальника кримінальної поліції Євгена Коваля.
Нагадаємо, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. Остання по телефону обговорювала можливий замах на вбивство Марусі Звіробій та викрадення її дітей.
Суд арештував підозрювану Кузьменко та Антоненка, а Дугарь відправив під домашній арешт.
Мати убитого журналіста Павла Шеремета Людмила Шеремет заявила, що не знає, чи вірити у причетність затриманих осіб до вбивства її сина і боїться, щоб у цій справі не постраждали невинні.
Адвокати Кузьменко і Антоненка подали апеляції
Читайте також: Призначенi винними: що криється за абсурдними звинуваченнями сподвижників духу у вбивстві Шеремета
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
Осінні парламентські вибори — якщо вони таки відбудуться, і ця стаття — лише спроба моделювання ситуації — стануть не черговою ротацією еліт, а тестом на виживання політичної системи після великої травми. >>
Історія з «міндічгейтом», яка останнім часом зійшла нанівець, днями отримала не менш цікаве продовження. >>
Україна передала росії списки тисячі осіб на обмін полоненими і очікує від американських партнерів забезпечення виконання цих домовленостей з рф. >>
За його словами, пріоритетними питаннями є розблокування фінансової допомоги у розмірі 90 млрд євро для підтримки України. А також прогрес у переговорах про вступ до Євросоюзу. >>