Суд обрав міському голові Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1 мільйон 56 тисяч 550 гривень.
Крім того, суд зобов'язав очільника міста «прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою».
Крім того, Садовий має повідомляти про зміну місця проживання чи місця роботи, а також «утриматись від спілкування» з іншими фігурантами справи щодо обставин провадження.
Заставу потрібно внести протягом 5 днів.
Андрій Садовий оскаржить рішення Вищого антикорупційного суду.
"Стосовно рішення, воно не цілком відповідає здоровому глузду, тому що ми очікували, що буде повністю відмовлено прокуратурі в будь-якому забезпеченні, тому я буду звичайно подавати апеляцію, тому що ця справа немає жодного сенсу", - сказав Садовий.
Він наголосив, що земля є власністю громади міста і жодного збитку державі не нанесено, додавши, що навпаки є плюс в тому, що залучений інвестор, 52 млн надійшло в бюджет міста та сплачуються податки.
"Те, що ця справа є знаковою для держави, так, це правда. Я буду боротися і ми всі разом однозначно переможемо", - зазначив мер Львова.
Заставу вносити Садовий не збирається.
"Я хочу, щоб повністю були відкинуто звинувачення прокуратури і я в це вірю", - підсумував він.
Як повідомляла УМ, Вищий антикорупційний суд у середу, 27 листопада, розпочав обирати запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому.
Садовому інкримінують зловживання владою.
Мер Львова Андрій Садовий заявив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура 21 листопада вручила йому підозру.
З його слів, йдеться про справу інвестиційної компанії і її планів будівництва індустріального парку. Як розповів Садовий, у 2015 році Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучив інвестора — компанію CTP, від цієї компанії за землю отримали 54 мільйони. Компанія повинна була збудувати індустріальний парк.
САП просив Садовому запобіжний захід у вигляді застави обсягом 50 мільйонів гривень.
Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що готовий взяти мера Львова Андрія Садового на поруки.