У чоловіка досі немає теплих речей, кажуть правозахисники. Адже в Сімферопольському СІЗО, де Володимира тримали раніше, не прийняли передачувід дружина політв'язня Наталі Балух. Вона принесла речі та продукти, але їх завернули назад. Відмову пояснили тим, що начебто документи на Балуха досі не роздруковані.
Володимира Балуха вивезли із СІЗО мітса Краснодара 21 лютого 2019 року. Перевозили пізно ввечері. Куди саме, ні родичам ні захисникам Балуха не повідомили.
"Причини його переведення із керченської колонії на територію Росії досі невдомі", - додають правозахисники. І нагадують, що такі дії влади щодо українця порушуть не лише міжнародне гуманітарне право, а й закони самої Російської федерації.
Нагадаємо, російська ФСБ затримала Володимира Балуха вранці 8 грудня 2016 року. Вони ніби-то знайшли на горищі будинку Балуха 90 патронів.
У 2017 року Володимир Балух був засуджений окупантами до п'яти років колонії. Згодом термін змінили: на 4 роки та 11 місяців. У тюрмі на знак протесту Балух голодував більше 200 днів, внаслідок чого значно погіршилося його здоров'я.
Попри офіційні звинувачення, правозахисники переконані: переслідувати кримського хлібороба Володимира Балуха почали за його українську позицію, і те що він хотів бачити український прапор на рідному будинку.
Президент рф володимир путін, як вважають російські чиновники, відкритий до обговорення угоди про припинення вогню в Україні з Дональдом Трампом, але виключає деокупацію і наполягає на тому, щоб Україна відмовилась від НАТО. >>
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генпрокурора народного депутата України VI скликання від «Партії регіонів» та колишніх начальника міліції громадської безпеки і заступника командира київського «Беркуту» засуджено до 5 років позбавлення волі. >>
На пʼяти полігонах Східного військового округу Збройних сил росії проходить підготовку військовий контингент КНДР чисельністю до 12 тисяч військовослужбовців. >>