У рекламі партії "Опозиційна платформа - За життя", лідерами якої є Юрій Бойко та Вадим Рабінович, приховали прапор України.
Рекламу показуюють на телеканалі "Інтер", також факт замальованого прапора можна побачити на ролику на Youtube.
На відео є кадри, які зображають Верховну Раду з висоти пташиного польоту. На верхівці куполу парламенту майорить прапор України, але на записі замість нього - "розмита" пляма.
"Я в курсі, що в політичній рекламі не можна використовувати державні символи. Але в цьому ж ролику за кілька секунд до зафарбованого прапора над парламентом в кадр потрапляє Рабинович, у якого на піджаку значок нардепа у вигляді того ж самого прапора України. І нічого, що не зафарбований", - обурився у Фейсбуку блогер Юрій Гудименко.
Як відомо, в понеділок 31 грудня в Україні стартувала президентська передвиборча кампанія. Вона триватиме 90 днів.
З 31 грудня 2018 по 3 лютого 2019 року включно ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти.
До 8 лютого 2019 року включно має відбутись реєстрація кандидатів. Після цього ЦВК оголосить перелік претендентів на пост глави держави.
Кандидат в президенти повинен бути громадянином України, що досяг 35-річного віку, володіти державною мовою і проживати в Україні протягом останніх 10 років до дня виборів.
Як повідомляла "УМ", Верховна Рада 26 листопада підтримала призначення виборів президента України на 31 березня 2019 року.
Президент рф володимир путін, як вважають російські чиновники, відкритий до обговорення угоди про припинення вогню в Україні з Дональдом Трампом, але виключає деокупацію і наполягає на тому, щоб Україна відмовилась від НАТО. >>
Народного депутата Андрія Одарченка 14 листопада ВАКС визнав винним у спробі підкупити за біткоїни ексголову Держагентства з відновлення Мустафу Найєма. >>
Першою реакцією багатьох (і в Україні, й у країнах ЄС, і в самих Сполучених Штатах) на звістку про переконливу перемогу Трампа і трампістів був розпач. >>
Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>