Евакуація Труби: що буде з ДБР та розслідуванням справ Майдану
Керівником Державного бюро розслідувань восени 2017 року призначили тоді ще маловідомого Романа Трубу. >>
Петро Порошенко та реджеп Ердоган зустрілися у президентському палаці в Стамбулі (фото: Адміністрація Президента)
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час зустрічі із президентом України Петром Порошенком запевнив, що його країна ніколи не визнає анексію Криму Росією.
"Ми ніколи не визнавали і не будемо визнавати незаконну анексію Криму. ... І ми будемо продовжувати охороняти права і інтереси кримських татар - як тих, хто залишився на території Криму, так і тих, хто був вимушений переїхати з того регіону", - зазначив Реджеп Ердоган.
Він додав, що Туреччина підтримує сувернітет і територіальну цілісність України.
Також Реджеп Ердоган заявив, що бажає, щоб "сутички на сході України, які тривають, завершилися та були розв'язані в межах міжнародного права, дипломатичним, мирним шляхом".
Президент України Петро Порошенко подякував своєму колезі за підтримку України.
"Безумовно, в умовах що склалися, пріоритетом були питання безпеки, військово-технічної співпраці і я дуже дякую пану Президенту за тверду, чітку і послідовну позицію щодо невизнання незаконної анексії Криму з боку Російської Федерації і засудження агресії на сході нашої держави, яку здійснюють Збройні Сили Російської Федерації", - сказав Петро Порошенко.
Він також підкреслив, що важливими для України є запевнення Туреччини, що вона не залишиться байдужою до проблемних питань.
"Важливими для нас є запевнення Туреччини, що вона не залишиться осторонь питань "повзучої агресії" в Азовському морі та порушення прав людини на окупованому півострові", - додав петро Порошенко.
Нагадаємо, у Стамбулі 3 листопада Петро Порошенко не лише провів зустріч із Реджепом ердоганіом, а і підписав договір із патріархом Варфоломієм про співпрацю України та Вселенського патріархату.
Керівником Державного бюро розслідувань восени 2017 року призначили тоді ще маловідомого Романа Трубу. >>
Усе менше «Слуг народу» лякає думка про можливу криву коаліцію (своя ж розвалюється) з колишніми — з чим дідько не жартує — «донами», а все більше обтяжує вимушена конкуренція з Юлею. >>
Cьогодні важко уявити велику українську політику без «Телеграм»-каналів. >>
А в нас — продовження нових негараздів у старих хутрах. >>
Державна будівля починає наближатися до вигляду хати, що переживає один за другим буревії: всі конструкції ламаються; механізми починають відмовляти; стіни перекошуються, дах з’їжджає... >>
Напередодні зустрічі лідерів чотирьох держав у Парижі у нормандському форматі, де, зокрема, мають зустрітись і президенти України й Росії — Зеленський та Путін, у нас почався новий виток порівняльного аналізу: а як зараз діяв би п’ятий президент Петро Порошенко? >>