Надія Савченко потрапила до бази сайту «Миротворець»

08:32, 16.03.2018
Надія Савченко потрапила до бази сайту «Миротворець»

Надія Савченко звинувачується у тероризмі.

Народного депутата України Надію Савченко внесли в базу сайту "Миротворець". Інформація про неї розміщена в розділі "Чистилище".

 

"Зрадник батьківщини. Пособник терористів ", - вказується на сайті.

 

Зокрема, Савченко звинувачується в підготовці терористичних актів на території України на замовлення країни-агресора (Росії) і проросійських терористичних організацій та підготовці державного перевороту.

 

 

Як відомо, сайт "Миротворець" пов’язують із членом колегії МВС Антоном Геращенком. Сайт декларує, що публікує інформацію про людей, які становлять загрозу українській державі та суспільству, скоїли злочини проти основ національної безпеки.

 

Раніше депутата Надію Савченко викликали на допит до Служби безпеки України у справі керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, якого 8 березня затримали на КПВВ з арсеналом зброї.

 

У ніч на 15 березня Савченко повернулася до України з депутатської поїздки до Європи й таки з'явилася до СБУ.

 

А генпрокурор заявив у Верховній Раді, що Надія Савченко планувала "терористичний акт у стінах парламенту: знищити бойовими гранатами дві ложі, мінометами обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе".

 

За словами Луценка, вона нібито вербувала людей для цього й давала відповідні вказівки.

 

Верховна Рада виключила Надію Савченко з комітету національної безпеки і оборони.

 

Згодом Луценко вніс до ВР подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко. Після цього Савченко закликала українців до військового перевороту.