«Рамштайн-25»: визначено ключові цілі Сил оборони України до 2027-го
25-те засідання Контактної групи з питань оборони України проходить 9 січня на німецькій авіабазі "Рамштайн" під головуванням міністра оборони США Ллойда Остіна. >>
Форма десантників із темно-бордовим беретом (Командування ВДВ ЗСУ)
Командування Високомобільних десантних військ опублікувало нові особливості одностою армійців: відтепер бійці ВДВ носитимуть не голубого берета, а темно-бордового, як в арміях НАТО.
Про це йдеться на Facebook-сторінці Командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.
У повідомленні детально пояснюється історія темно-бордового берета "кольору крові, пролитої в боях за державний суверенітет, територіальну цілісність та свободу України".
"Лише 7 (!) країн світу використовують для своїх десантних підрозділів блакитний колір. Це Росія і країни до останнього часу від неї залежні: Таджикистан, Казахстан, Киргизія, Вірменія, Білорусь, Україна", - зазначено в повідомленні.
При цьому вказується, що блакитний берет в усьому світі - символ миротворців.
Дається опис і беретному знаку:
"Беретний знак зображує купол парашуту, як символ десантних підрозділів в усьому світі. Розкриті крила, символ того, що десантні підрозділи, це удар з неба. Більше того, крила — це Архистратиг Михаїл. В світі його вважають покровителем воїнів на загал, і парашутистів – зокрема", - повідомляє командування ВДВ.
"Як у командуючого Небесного воїнства, у Михаїла є вогняний меч, яким він випалює священним вогнем скверну. На емблемі це меч із полум’яним (хвилястим) лезом вістрям до низу", - зазначено в описі, хоча користувачі соцмереж відзачають: перевернутий вниз меч - символ поразки.
"З поваги до звитяг українських десантників, під час нинішньої російсько-української війни, їм пропонується використовувати берет, як єдиний повсякденний та парадний головний убір", - зазначає командування Високомобільних десантних військ.
25-те засідання Контактної групи з питань оборони України проходить 9 січня на німецькій авіабазі "Рамштайн" під головуванням міністра оборони США Ллойда Остіна. >>
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проінспектував Курський напрямок та нагородив там воїнів. >>
Нації (народи), які отримали мирно або здобули в національно-визвольній боротьбі (війні) свою незалежність, створювали власні збройні сили (армію) для захисту суверенітету і територіальної цілісності держави. >>
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Книгу «Моя війна» — першу в трилогії опублікував колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний. >>