Трамп фактично «передає» путіну окуповані території України - The Telegraph
Контроль росії над Кримом та іншими окупованими українськими територіями Сполучені Штати Америки готові визнати – в обмін на те, що рф підпише мирну угоду. >>
Славко Артеменко, за версією Слідкому РФ, у молодості був сходий на Арсенія Яценюка (скріншот відео)
Чоловік, якого експертиза слідчого комітету із Росії ідентифікувала як Арсенія Яценюка, виявився екс-учасником «УНСО», давнім соратником Дмитра Корчинського, публіцистом В’ячеславом Артеменком.
Про це повідомляє видання "Українська правда", якому В’ячеслав (Славко) Артеменко надав фотографії, зроблені Рашкові (Придністров'я, Молдова), де він командував залогою УНА-УНСО.
В’ячеслав Артеменко підтвердив, що брав участь у бойових діях у Придністров'ї та Чечні і це також зафіксовано в літературних творах, зокрема у книзі лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського "Війна у натовпі".

"Мене там фотографували, хоча в мене особисто немає фотографій з Придністров'я. Я ж усвідомлював наслідки і зараз усвідомлюю. Я не цікавлюся своїм минулим, я його прожив", – сказав Славко Артеменко, зазначивши, що зараз є "мирним вирощувачем кавунів".

Дмитро Корчинський та Славко Артеменко записали спільне відео, в якому висміяли висновки слідчого комітету Росії.
Інформація про те, що, за висновками експертів слідчого комітету Російської Федерації, Арсеній Яценюк воював у Придністров’ї, з’явилася 13 вересня. До цього в Росії екс-прем’єра Арсенія Яценюка звинувачували у "звірствах" у Чечні, де він нібито (у перервах між навчанням в університеті) воював на боці повстанців у Першу російсько-чеченську віну.
Контроль росії над Кримом та іншими окупованими українськими територіями Сполучені Штати Америки готові визнати – в обмін на те, що рф підпише мирну угоду. >>
Чи всі люди хочуть миру? Ні, лише ті, хто справді знає, що таке війна. >>
У кожній війні є два фронти — військовий і політичний. Перший тримає солдат, другий — політик. >>
Зі спільною заявою-застереженням від таких умов миру, що стануть винагородою для росії за розв'язану війну, виступили очільники комітетів із закордонних справ у парламентах 20 країн Європи. >>
Посилаючись на отриманий проект документа та підтвердження від українських і американських посадовців, видання Axios повідомило про деталі 28-пунктного мирного плану адміністрації президента Дональда Трампа. >>
Третій Президент України Віктор Ющенко закликав європейських лідерів і суспільства "прокинутися" та діяти рішуче проти російської агресії, наголосивши, що Росія не така сильна, як її уявляють. >>