Мавка. Лісова пісня: автори створять анімаційний серіал

19:41, 12.06.2023
Мавка. Лісова пісня: автори створять анімаційний серіал

Серіал матиме 12 серій, у кожній з яких на Мавку та її друзів чекають нові випробування

За українським мультфільмом «Мавка. Лісова пісня», що став одним з найуспішніших за часів повномасштабної війни та найкасовішим українським фільмом, випустять анімаційний серіал.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Variety

 

Виробництвом 3D-мультсеріалу займатиметься студія Animagrad, що входить до Film.UA Group, разом з французькою компанією TeamTO.

 

Проект майбутнього анімаційного серіалу, що стане приквелом до повнометражного мультфільму, представлять на пітчингу в Ансі, розповіла Ксенія Баранова з Film.UA.

 

"Дія фільму розгортається одразу після битви між людьми та лісовим охоронцем, яка сталася, коли решта лісових мешканців поринула у глибокий зимовий сон", – додала вона.

 

Серіал матиме 12 серій, у кожній з яких на Мавку та її друзів чекають нові випробування. На шляху головної героїні часто стоятиме чудовисько Чугайстер.

 

"Разом із жабокицем Квусем, Шумником Гуком та іншими мавками Мавка переживе несподівані, веселі, а часом і небезпечні пригоди в лісі. Намагаючись подбати про свій дім, вони досліджують його і відкривають безліч таємниць", – поділился Баранова.

 

Директорка анімаційного фестивалю "Лінолеум" Анастасія Верлінська підкреслила, що рекордні касові збори "Мавки" показали, наскільки людям потрібні гарні історії.

 

"Разом з родиною, в оточенні близьких людей вони на годину-дві забувають про війну. Анімація – один з найкращих інструментів арт-терапії, але це не лише втеча. Це про опрацювання та осмислення подій, що відбуваються навколо. На цьому теж можна вчитися", – додала вона.

 

"Мавка. Лісова пісня" – український мультфільм за мотивами п'єси Лесі Українки, знятий режисерами Олегом Маламужем та Олександрою Рубан. Робота над стрічкою зайняла майже сім років, що зробило анімацію одним із вітчизняних кінопроєктів з найдовшою реалізацією. Мультфільм вийшов в український прокат 2 березня, а зараз триває прокат в різних країнах світу.

 

Головних героїв озвучили Наталка Денисенко, Артем Пивоваров, Олена Кравець, Dzidzio, Юлія Саніна, Олег Скрипка та інші

 

Як повідомляла УМ, найкасовішим  в історії українського кінопрокату мультфільмом став український повнометражний анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня».