Психологічні перформанси рекламного чарівника: рецензія на «Рекламу Аведона»
Як один із експертів «Книжки року», у своєму власному рейтингу поставив «Рекламу Аведона» (К.: ArtHuss, 2025) на перше місце. >>
Людмила Монастирська із прапором України на сцені The Metropolitan Opera. (facebook.com/StateArtsAgency)
Відома оперна співачка, українська сопрано Людмила Монастирська загорнулася у прапор України і вийшла на аплодисменти на сцену в легендарному театрі The Metropolitan Opera у Нью- Йорку в суботу ввечері, 30 квітня.
Сталося це після виконання Монастирською головної партії в опері Джакомо Пуччіні «Турандот».
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.
Зазначається, що раніше планувалося, що цю роль виконає російська сопрано Анна Нетребко. Однак The Metropolitan Opera відмовилися співпрацювати з артисткою через її позицію щодо війни в Україні: підтримку нею російської агресії та особисто президента путіна.
«І це нас неабияк тішить. Віримо в подальше успішне просування українських артистів та української музики в світі! Слава Україні!», - йдеться у повідомленні Держагенства.

Сама ж оперна діва Людмила Монастирська в інтерв'ю виданню The New York Times сказала наступне: «Я хотіла допомогти, як могла».
І розповіла, що її батьки, син і брат все ще перебувають в Україні. «Я думаю про них кожну хвилину і кожну секунду», — додала вона.
Людмила Монастирська є солісткою Національної опери України та лауреаткою Національної премії імені Шевченка.
Зазначимо, що в опері «Турандот» вона замінила російську оперну співачку Анну Нетребко, з якою компанія відмовилася співпрацювати через підтримку нею російської агресії та особисто президента путіна.
Як один із експертів «Книжки року», у своєму власному рейтингу поставив «Рекламу Аведона» (К.: ArtHuss, 2025) на перше місце. >>
Коаліція дієвців культури зауважує очевидну тенденційність у призначенні Ігоря Гладуна на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка», яке відбулося 3 березня 2026 року рішенням Державного агентства України з питань кіно. >>
Рівно 77 років тому - 4 березня 1949 року народився Володимир Івасюк, композитор, який відкрив усьому світу красу і мелодійність українських пісень, прищепив любов співати українською. >>
Історією посягання на культурну цінність, пошуку й успішного результату називають виставковий проєкт «У світлі Караваджо. Порятунок. Дослідження. Реставрація». >>
Одна з найвідоміших українських оперних виконавиць — Соломія Крушельницька. >>
Коли кинути оком на всю творчість Василя Шкляра з уявної висоти пташиного лету, то можна уявити її ніби такий собі хвацько закручений циклон. >>