Великий компроміс: пропагандистська роль Довженка під час Другої світової війни
Загалом у фільмі є кадри з 16 фільмів Олександра Довженка: переважно художніх і кількох документальних. >>
Предсталвення фільму "Ми солдати" ведучою Яніною Соколовою
Понад двадцять французьких видань видали позитивні рецензії на українську стрічку «Ми солдати».
Про це інформує "УМ" з посиланням на "Укрінформ".
Як повідомила режисерка фільму Світлана Смірнова команда не очікувала на таку активну критику таких популярних видавництв Парижа і Франції.
"Я ще не всі газети скупила. Виявляється, у Франції високо оцінюють українське документальне кіно про наших героїв розв’язаної Росією війни проти України", - заявила режисерка.
Публікації із позитивною критикою про український документальний фільм оприлюднили понад двадцять французьких загальнонаціональних і спеціалізованих видань.
«Документальний фільм захоплює і примушує нас побачити реалії війни разом із пораненими», - пише про стрічку видання La nouvelle République.
Фільм «Ми – солдати» створений українською режисеркою Світланою Смірновою і французьким оператором Матьє-Давидом Курно. Стрічка монтувалася у Парижі.
Фільм – це історія про трьох добровольців Анатолія Фатеєва, Дмитра Тромпака та Олексія Соколовського, які отримали важкі поранення на Донбасі та нині проходять лікування і реабілітацію у військовому госпіталі у Києві.
Організатори показу з французької сторони чітко вказують, що українські воїни отримали поранення на «війні з Росією».
Покази фільму пройдуть 9, 14, 16 та 17 жовтня у паризькому культурному центрі L’Entrepot.
Творчий колектив стрічки «Ми – солдати» готовий максимально широко представити фільм у Франції та інших країнах Європи та світу.
Загалом у фільмі є кадри з 16 фільмів Олександра Довженка: переважно художніх і кількох документальних. >>
У Парижі завершився другий сезон показів документального кіно українських режисерів. >>
Відомий режисер розповідає про фільм про контраверсійного українського прозаїка, на якого московська церква в Україні за творчість наклала у 2006 році анафему. >>
«Ви — творці майбутнього». З такими словами до учнів столичного Предславинського ліцею №56 звернувся нещодавно на зустрічі знаний скульптор, народний художник України Анатолій Кущ. >>
У кінокоманді, яка працювала над фільмом “Довбуш” - п'ятеро членів творчої групи загинули, щесемеро – зникли безвісти на фронті. >>
Відмовитися від показів фільму "Глухі коханці" російського режисера Бориса Гуца закликало кінофестиваль Tallinn Black Nights Film Festival (PÖFF) Державне агентство з питань кіно. >>