Німеччина посилила українську ППО системами Patriot - Зеленський
Домовленості щодо посилення протиповітряної оборони України зенітними ракетними комплексами Patriot Німеччина нарешті виконала. >>
Кличко передав від громади столиці бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію необхідної допомоги — ще 6000 дронів різних типів. (Фото: Телеграм Віталій Кличко)
Нову партію допомоги від київської громади в 6 тисяч дронів різних типів, Віталій Кличко передав Збройним Силам України.
Як інформує УМ, про це мер Києва повідомив у своєму телеграм-каналі.
"Передав від громади столиці бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію необхідної допомоги — ще 6000 дронів різних типів. Зокрема, частину з них отримають і військові 3-ї штурмової бригади, яка входить до складу корпусу", - написав Віталій Кличко.
Він зазначив, що з початку 2025 року з міського бюджету Київ виділив 400 млн грн для 3-ї штурмової бригади, а минулого року вона отримала, зокрема, понад 10 000 дронів та 20 нових пікапів Toyota Hilux.
"Від початку року з міського бюджету цій бригаді на оснащення Київ виділив 400 млн грн. Цієї зими бійцям 3-ї штурмової столиця передала сучасну мобільну школу для навчання керуванню FPV-дронами. Її створили на базі старого автобуса МАЗ, який повністю оновили та оснастили. А минулого року 3 штурмова отримала, зокрема, понад 10 000 дронів та 20 нових пікапів Toyota Hilux. Їх закупили за кошти, виділені бригаді столицею", - написав Віталій Кличко.

За словами мера столиці, загалом у 2025-му на підтримку ЗСУ Київрада спрямувала вже 6 млрд грн. Бійцям різних бригад Київ відправив на фронт понад 40 000 БпЛА.
Як повідомляла УМ, Виявлятиме артилерію: ЗСУ отримали дрони Vector з унікальними акустичними датчиками.
Домовленості щодо посилення протиповітряної оборони України зенітними ракетними комплексами Patriot Німеччина нарешті виконала. >>
Минув рік, як 4 вересня 2024 року Центр гуманітарного розмінування оголосив перший аукціон на закупівлю послуг із розмінування земель сільськогосподарського призначення за програмою компенсації витрат. >>
На Київщині в ніч на 8 вересня під час російської атаки загинуло семеро коней. Тварини померли внаслідок удару БпЛА по левадах одного з кінних клубів. >>
У День воєнної розвідки України, 7 вересня, стартує всеукраїнська благодійна кампанія “Смачно, бо на дрони!”. >>
В Україні нинішня система гуманітарного розмінування є фрагментарною та недостатньо ефективною і не відповідає масштабам мінної загрози. >>
Українські військові підрозділи активно використовують бали за знищення ворога та обмінюють їх на потрібну техніку в Brave1 Market. >>