Країни Балтії остаточно синхронізувалися з енергомережею ЄС
Литва, Латвія та Естонія в неділю, 9 лютого, завершили процес відключення від російської енергосистеми та повністю синхронізувалися з континентальною мережею ЄС. >>
Енергетики зроблять все можливе, щоб генератори та павербанки не знадобилися. (Іллюстрація: Олексій Кустовський)
Міністр енергетики України Герман Галущенко радить українцям бути готовими до всіх можливих сценаріїв навесні-влітку, через російські атаки по енергетичній інфраструктурі.
На його думку, варто тримати напоготові генератори й павербанки. При цьому, він запевняє, що енергетики зроблять все можливе, щоб вони не знадобилися.
Як інформує Україна молода, про це Галущенко заявив у ефірі національного телемарафону «Єдині новини», передає Міненерго.
«Мені це питання, до чого готуватися, часто задавали до початку опалювального сезону. Мене тоді питали, чи купувати генератори, чи треба павербанки. І я завжди казав, коли міністр каже: "Всі купуємо генератори", то це трошки лякає.
Але насправді я хочу повторитися, що я тоді казав: так, купуйте, готуйтеся, але ми зробимо все від нас залежне, щоб вони вам не знадобилися. І як показала зима, ми зробили все і вони не знадобилися. Зараз поновилися масовані атаки і треба бути готовими до будь-якого сценарію", - пояснив урядовець.
Нагадаємо, російський диктатор путін бідкається, що нібито рф була змушена завдати ударів по українських енергетичних об’єктах у відповідь на атаки Києва по російських цілях – переважно НПЗ.
Як повідомляла «УМ», зранку 11 квітня комбінований удар дронами і ракетами повністю зруйнував Трипільську ТЕС, розташовану за 20 кілометрів від Києва.
Упродовж кількох годин російські військові атакували п’ять регіонів України – били по критичній інфраструктурі.
Литва, Латвія та Естонія в неділю, 9 лютого, завершили процес відключення від російської енергосистеми та повністю синхронізувалися з континентальною мережею ЄС. >>
44 українські банки та дві платіжні системи спробують обмежити перекази від 50 грн до 150 тис. на місяць для фізосіб — залежно від рівня ризиковості клієнтів і легальності їхніх доходів. >>
Низка членів Бюджетного комітету Бундестагу закликають міністра фінансів Німечини Йорга Кукіса схвалити додаткові 3 мільярди євро (3,13 мільярда доларів) військової допомоги Україні >>
Цими днями на зібранні в Полтаві очільники малих та середніх фермерських господарств, представники регіональних асоціацій фермерів та приватних землевласників висловили занепокоєння з приводу нових регіональних критеріїв бронювання аграріїв >>
Відправити своїх фахівців на Молдовську ДРЕС, розташовану в невизнаному Придністровʼї, для збільшення вироблення електроенергії та надати Молдові вугілля - готова Україна. >>
За словами голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, що подав на реєстрацію законопроєкти, тексти цих документів про внесення змін до Митного та Податкового кодексів розроблені українськими бізнес-асоціаціями. >>