Українських штурмовиків озброять найкращі зброярі світу – генерал Гаврилюк

15:48, 15.02.2024
Українських штурмовиків озброять найкращі зброярі світу – генерал Гаврилюк

Українські штурмовики отримають озброєння відомих у світі виробників.

Українські штурмовики отримають озброєння відомих у світі виробників - пістолети, кулемети, штурмові та снайперські гвинтівки.

 

Як інформує УМ, про це 15 лютого повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, заяву якого оприлднили на сайті Міноборони.

 

Від початку лютого Міністерство оборони України оформило свідоцтва про реєстрацію 20 зразків стрілецької зброї іноземного виробництва. Серед них, зокрема, штурмові гвинтівки Colt та кулемет PZD 556, повідомив Гаврилюк.

 

За його словами, продукція відомих у світі виробників – пістолети, кулемети, штурмові та снайперські гвинтівки відомих світових виробників - компаній Colt, Česká Zbrojovka, DSS, Heckler & Koch GmbH, Browning - підсилять бойові спроможності українських підрозділів.

 

Реєстраційні свідоцтва для експлуатації у військах також отримали чотири зразки 40-мм гранатометів виробництва США, Туреччини та Німеччини.

 

Окрім того, українські захисники отримають чотири типи монокулярів та бінокулярів нічного бачення чеського, американського та французького виробництва.

 

Отримання реєстраційного свідоцтва для закордонних зразків озброєння та військової техніки дозволяє закуповувати їх та вводити до штатів військових частин, зауважив Гаврилюк.

 

Додамо, міністр оборони України Рустем Умєров після нещодавньої зустрічі у форматі «Рамштайн» повідомив, що представники міністерств оборони 15 країн підписали у Брюсселі Угоду про намір щодо створення нової Коаліції спроможностей - інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони.

 

Як повідомляла УМ, Україна і США вперше спільно проінспектували надану зброю.